"نمایشگاه ایران هاسپیتکس" از معتبرترین نمایشگاه های حوزه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی است که هر ساله برگزار می گردد. پنجمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 26 الی 29 آذر ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران با نام ایران هاسپیتِکس (Hospitex) یکی از بهترین نمایشگاه های ایران در زمینه دستاورهای تجهیزات بیمارستانی می باشد. فعالان داخلي و خارجي كه در زمينه توليد ،‌ بازرگاني و خدمات مرتبط با حوزه تجهیزات بیمارستانی فعاليت دارند، در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

نمایشگاه تجهیزات تاسیسات بیمارستانی تهران

نمایشگاه تجهیزات بیمارستان ایران بخش های مختلفی مانند واحدهای مهندسی بیمارستانی، تکنولوژی های جدید بیمارستان و صنایع مرتبط مانند تجهیزات ساختمانی و امکانات اورژانس، پشتیبانی و عملکرد بیمارستان ها (مانند سرویس غذا، خشکشویی، دفع زباله و بازیافت)، سیستم های هوشمند و فناوری اطلاعات بیمارستانی و غیره را شامل می شود. ایجاد بستر این نمایشگاه موجب می گردد تا با سرمایه گذاری، طرح، ارائه و برنامه ریزی، اهمیت صنایع مرتبط در سطح جهانی بالا برود و علاوه بر بازار گسترده خاور میانه، بازارهای جهانی را نیز در برگیرد. با توجه به پیشرفت های چشمگیر اخیر صنعت پزشکی ایران، شرکت های معتبر خارجی نیز می توانند دستاوردهای نوین خود را در معرض نمایش متخصصین حرفه ای قرار دهند.

دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 97)، این رویداد در فضایی به مساحت 12000 مترمربع و با حضور 118 شرکت داخلی و 3 شرکت خارجی (فرانسه، آلمان، سوئیس و بلژیک) برگزار گردید.

 

موضوعات نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

 • سرمایه گذاری، طرح و برنامه ریزی
 • برنامه ریزی محیط داخلی بیمارستان، مواد، مصالح و تجهیزات ساختمان
 • نظام حمایتی پزشکی و واحد مهندسی ویژه
 • فضای سبز و حفاظت محیطی بیمارستان
 • بازسازی ذخیره انرژی بیمارستان
 • امکانات اورژانس ایمنی بیمارستان
 • محصولات و تکنولوژی جدید
 • سیستم پشتیبانی و عملکرد بیمارستان
 • ساختمان هوشمند بیمارستانی و آی تی پزشکی
 • تجهیزات برند ملی پزشکی
 • راه حل جدید بیمارستان دیجیتال
 • سلامت سیار و آزمودگی بیمارستان آینده جدید

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران  (Hospitex)با حضور فعالان داخلي و خارجي مختلف كه در زمينه توليد ،‌ بازرگاني و خدمات مرتبط با اين حوزه، فعاليت دارند برگزار می گردد.

این نمایشگاه بستری مناسب جهت ارائه نوآوري ها و توليدات جدید در عرصه محصولات و تجهیزات بیمارستانی می باشد و مورد استقبال طیف گسترده ای از شركت هاي ساختماني، شركت هاي انبوه ساز، سرمايه گذاران و دانشگاه هاي علوم پزشكي به عنوان مصرف كنندگان نهايي اين محصولات واقع خواهد شد.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

5 امین دوره نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی و صنایع وابسته از تاریخ 26 الی 29 آذر 98 ( 17 الی 20 دسامبر 2019) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 

ساعت بازدید از نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

این نمایشگاه از ساعت 9 صبح الی 17 عصر به روی بازدیدکنندگان باز است.

 

سایت نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.iranhospitex.ir