نمایشگاه اوقات فراغت دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه محصولات سرگرمی، ورزش و استراحتگاه می باشد  که هر ساله در دبی برگزار می گردد. در سال 2018 نیز این نمایشگاه در تاریخ های 16 الی 18 سپتامبر (25 الی 27 شهریور 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Leisure دبی همراه باشید.

 

 

نمایشگاه اوقات فراغت و سرگرمی دبی

نمایشگاه اوقات فراغت دبی (Leisure) بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه از نوع B2B (شرکت با شرکت و یا تاجر با تاجر و یا تاجر با فروشنده عمده) در حوزه صنعت سرگرمی، ورزش و استراحتگاه ها محسوب می گردد. این رویداد با با نمایشگاه هتلداری دبی در یک محل برگزار می گردد و بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود می کشاند. این نمایشگاه برای پاسخ به نیاز های جامعه شهری امروزه در زمینه سرگرمی و تفریحات طراحی شده است و از بهترین رویدادهای تخصصی حوزه سرگرمی، ورزش، استراحتگاه ها، استخرها و اسپا ها به شمار می رود.

نمایشگاه اوقات فراغت و سرگرمی دبی بهترین مکان برای فعالان این حوزه است تا با پیدا کردن آخرین و جدیدترین کالاها و خدمات مرتبط با این صنعت، در کارگاه های آموزشی و سمینارها شرکت کنند و به گسترش روابط با همکاران خود بپردازند. برقراری ارتباط با تصمیم گیرندگان قدرتمند از قبیل گروه جمیرا، پارک ها و استراحتگاه های دبی، آتلانتیس پالم و غیره از جمله مزایای شرکت در این رویداد جالب و تخصصی می باشد.

حضور بیش از 50.000 خریدار و بازدید آنها از بخش های مختلف نظیر هتل ها، استراحتگاه ها و جاذبه های تفریحی موجب می گردد تا شرکت کنندگان (غرفه داران) این نمایشگاه بهترین فرصت برای جذب آنها را داشته باشند. همچنین سازمان ها و ارگان های دولتی سایر کشورها و همینطور اشخاص حقیقی هم بتوانند بعنوان بازدیدکننده در این رویداد حضور یابند و از تجربیات شرکت ها و دانش روز در این زمینه مطلع گردند.

 

بخش های نمایشگاه اوقات فراغت دبی 2018

- استراحتگاه ها و اقامت گاه های تفریحی

غرفه داران این بخش می توانند انتظار ملاقات با خریداران، معماران، توسعه دهندگان و طراحانی که به دنبال راه حل های جامع برای نوسازی استراحتگاه تفریحی خود هستند را داشته باشند.

 

- ورزش و تناسب اندام

خریداران در این بخش به دنبال ارائه دهندگان محصولات و راه حل هایی برای ساخت، توسعه و تجهیز مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی هستند.

 

- استخر و مرکز اسپا

این بخش سکوی ایده آلی برای تامین کنندگان و خریداران محصولات در جهت طراحی، ساخت و تجهیز استخرها و مراکز اسپا می باشد.

 

- طراحی بیرونی، مبلمان و نورپردازی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه اوقات فراغت دبی 2018

نمایشگاه اوقات فراغت دبی در تاریخ 25 الی 27 شهریور ماه 97 (16 الی 18 سپتامبر 2018) برگزار می گردد.

 

محل برگزاری نمایشگاه اوقات فراغت دبی 2018

این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برپا می گردد.

 

سایت نمایشگاه اوقات فراغت دبی 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.theleisureshow.com