این نمایشگاه، بزرگترین نمایشگاه تجاری در آسیا است و با شرکت در آن می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و فرصت های جدید تجاری را برای خود ایجاد نمایید.  در تاریخ های 18 الی 20 دی ماه 97، هفدهمین دوره این نمایشگاه برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه صدور مجوز هنگ کنگ

نمایشگاه بین المللی صدور مجوز در هنگ کنگ یکی از مهم ترین و کاربردی‌ترین نمایشگاه های تجاری در آسیا محسوب می شود. در این نمایشگاه می توانید با 19700 شرکت فعال در زمینه کسب مجوز از 108 کشور جهان دیدار کنید و با شرکت در این فرصت تجاری، بازار مصرف در حال رشد آسیا را از آن خود کنید. هم زمان با این رویداد ششمین کنفرانس آسیایی صدور مجوز نیز برگزار می شود. اگر به دنبال به حداکثر رساندن سود حاصل از فعالیت هایی در زمینه اخذ مجوز, طراحی علامت های تجاری, برندینگ, انیمشن های تبلیغاتی و طراحی مد و لباس تبلیغاتی هستید, این رویداد گامی مهم برای آشنایی با تازه های این صنعت و تجارت های جهانی است.

از اهداف اصلی نمایشگاه صدور مجوز هنگ کنگ، کمک به عوامل صدور مجوز برای جستجوی شریک و گسترش شبکه های صدور گواهینامه در آسیا است و در این بین بیش از ٩٠٪ از غرفه داران به اهداف خود یعنی ایجاد کسب و کار و ایجاد روابط جدید رسیدند.

 

موضوعات نمایشگاه صدور مجوز هنگ کنگ 2019

این نمایشگاه در 3 دسته اصلی برگزار می گردد که شامل بازی و اسباب بازی، لوازم التحریر، محصولات مربوط به کودکان و نوزادان می باشد. بخش های مربوط به این نمایشگاه عبارتند از:

انیمیشن و کاراکتر

هنر و طراحی

افراد مشهور و سرگرمی

دانشگاهی و آکادمیک

نام تجاری شرکت ها

مد و سبک زندگی

ورزش

 

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه صدور مجوز هنگ کنگ 2019

17 امین دوره نمایشگاه مجوز هنگ کنگ در تاریخ 7 الی 10 ژانویه 2019 ( 17 الی 20 دی 97) در مرکز همایش و نمایشگاه های هنگ کنگ  (HKCEC)برگزار می گردد.

 

سایت نمایشگاه صدور مجوز هنگ کنگ 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.hktdc.com