فستیوال خرید تایلند یکی از جشنواره های معروف در این کشور می باشد که همه ساله در بانکوک برگزار می گردد. در سال 2018 نیز این جشنواره از تاریخ های 15 جون الی 15 آگوست (25 خرداد الی 24 مرداد 97) در مناطق مختلف بانکوک برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این رویداد همراه باشید.

 

 

نمایشگاه خرید بانکوک تایلند

جشنواره یا فستیوال خرید تایلند با نام (Amazing Thailand Grand Sales)، رویدادی بینظیر برای علاقه مندان به خرید در تایلند است. این جشنواره فرصتی بسیار مناسب است که در آن می توانید خریدهای زیادی را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه های لباس، جواهرات و وسایل الکتریکی انجام دهید.

در این رویداد شاد و جذاب، فروشگاه های مختلفی شرکت می کنند؛ از مراکز خرید گرفته تا مغازه های کوچک محلی. تخفیف های ویژه ای نیز در بعضی از فروشگاه ها برای مشتریان درنظر گرفته می شود که از ١٠درصد تا ٨٠ درصد متغیر است. بهمین دلیل از ایام برگزاری این جشنواره به عنوان فصل حراج در تایلند نیز یاد می شود.

گردشگران زیادی از کشورهای مالزی، سنگاپور، هنگ کنگ، ویتنام، ژاپن، کره جنوبی، تایوان، روسیه، ایران و امارات متحده عربی و .... در این جشنواره شرکت می کنند.

 

موضوعات جشنواره خرید تایلند 2018

- پوشاک

- جواهرات

- وسایل الکتریکی

 

مراکز خرید شرکت کننده در جشنواره خرید تایلند 2018

منطقه سیام بانکوک که دارای مراکز خرید متعدد و معتبری است، از اصلی ترین مناطق بانکوک در این فستیوال می باشد. لیست اصلی ترین مراکز جشنواره خرید تایلند عبارتند از:

- سیام پاراگون: لباس و وسایل لوکس مد روز و و لوازم جانبی

- سیام سنتر: لباس های مد روز جوانان و طرح های تایلندی

- سنترال ورلد: برندهای متوسط بین المللی

- گیسورن: طرح های تایلندی و بین المللی

- آمارین: نهایت تخفیف و پوشاک ورزشی

- ترمینال 21: بوتیک های مستقل

- امپوریوم: اجناس لوکس مد روز

 

تاریخ برگزاری جشنواره خرید تایلند 2018

جشنواره خرید تایلند از تاریخ 25 خرداد الی 24 مرداد 97 (15 جون الی 15 آگوست 2018) برگزار می شود.

 

محل برگزاری جشنواره خرید تایلند 2018

جشنواره خرید تایلند در سالن های مختلف بانکوک برپا می شود.