نمايشگاه فرش دستباف تهران، از معتبرترین و بزرگترین در زمینه صنعت فرش دستباف در ایران و حتی دنیا می باشد و دارای جایگاه ویژه ای برای فعالان این حوزه است. در سال 98، بیست و هشتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 3 تا 9 شهریور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه فرش دستباف تهران

نمایشگاه فرش دستباف تهران رویدادی 7 روزه است که توسط "مرکز ملي فرش ايران" برگزار می گردد. از اصلی ترین اهداف این نمایشگاه، تسهیل شرایط صادرات فرش دستباف ایران به نقاط مختلف دنیا می باشد.

انواع فرش‌های دستباف از مناطق مختلف ایران در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف، انواع قالی‌ و قالیچه، گلیم و تابلو فرش‌های متنوع و رنگارنگ و همچنین بهترین فرش‌های عتیقه و معاصر ایران در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان به نمایش در می آید.

اهمیت و جایگاه فرش دستباف ایران برای کشورهای خارجی باعث شده است تا بازدیدکنندگان متعددی از سایر کشورها نیز در این رویداد بین المللی شرکت کنند. از اینرو تجار و بازرگانان مختلفی از کشورهای آفریقاي جنوبی، ژاپن، کرواسی، جمهوري چک، یونان، برزیل، هند، آلمان، دانمارك، صربستان، رومانی، اروگوئه، روسیه، آذربایجان، ازبکستان، امارات، چین، کویت، سوئد و... در دوره های قبلی این نمایشگاه، حضور داشتند.

در اين رویداد مهم بيش از ٧٠٠ مشارکت کننده فعال از صادرکنندگان، توليد کنندگان و مراکز علمي، دانشگاهي و تحقيقاتي از سراسر کشور محصولات و خدمات تخصصي خود را ارائه می دهند.

 

موضوعات نمايشگاه فرش دستباف تهران 98

- فرش‌ دستباف

- قالی‌

- قالیچه

- گلیم

- تابلو فرش‌

- فرش‌ عتیقه

 

تاریخ برگزاری نمايشگاه فرش دستباف تهران 98

نمايشگاه فرش دستباف تهران در تاریخ 3 تا 9 شهریور 98 (25 تا 31 آگوست 2019) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمايشگاه فرش دستباف تهران 98

28 امین دوره نمایشگاه فرش دستباف تهران، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.