این نمایشگاه یکی از معروف ترین نمایشگاه های حوزه لوازم التحریر است و حضور پرشور بازدید کنندگان نیز نشان دهنده اهمیت آن در بازار جهانی می باشد. نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ در تاریخ 17 الی 20 دی 97 در مرکز نمایشگاه های هنگ کنگ برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ

نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ یکی از برترین و مهمترین نمایشگاهای آسیا در صنعت لوازم تحریر، کاغذ و لوازم اداری می باشد. در این نمایشگاه، انواع مختلف و جدید لوازم التحریر که دارای مجوز و کیفیت قابل قبول می باشند، ارائه می گردد و بازدیدکنندگان می توانند علاوه بر خرید محصول مورد نظر خود، با بازار هدف و رقیبان در این عرصه نیز آشنا شوند. همچنین برای غرفه دارانی که به تازگی وارد این صنعت بین المللی شده اند زمانی مناسب و عالی برای تبلیغ و معرفی برندشان است. شرکت در این رویداد به بازدید کنندگان فرصت شناسایی اطلاعاتی در جهت توسعه بیشتر اقتصادی و ملاقات با کارشناسان این صنعت را می دهد.

در سال گذشته (2018) حدود 20 هزار بازدید کننده از بیش از 120 کشور دنیا از این نمایشگاه خرید کردند که از مهمترین آنها می توان به کشورهای چین، کره، تایوان، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، تایلند، فیلیپین ، مالزی، سنگاپور و هند اشاره نمود.

 

بخش های نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ 2019

نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ شامل بخش های مختلفی همچون لوازم بازی، لوازم مدرسه، قلم و کاغذ، لوازم هدیه و بخش هوشمند می باشد و برنامه هایی نظیر سمینارهای آموزشی، کلاس های کارشناسی و کارگاه های خلاق نیز در این رویداد برگزار خواهد شد.

 

محصولات نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ 2019

آلبوم و تقویم، مواد صحافی کتاب، کتاب، کیف، چمدان مدیریتی، پرونده، لوازم جانبی کامپیوتر، دستگاه های کپی، کاغذ کپی، فیلم های تزئینی، ابزارهای رسم، مواد نقاشی، پاکت نامه، قلم، بازی، هدیه، کارت پستال، جوهر کارتریج، کاغذ جوهر افشان، برچسب، کاغذ لیزری، سربرگ، دستمال، دفتر، تجهیزات دفتری و اداری، لوازم اداری، پرینتر، روبان، خط کش، کیف مدرسه، لوازم مدرسه، کالاهای چرمی کوچک، قالب ها، تونر، کاغذ کادو، نوشت ابزار و ...

 

بازدید کنندگان نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ 2019

بازدیدکنندگان نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ شامل خرده فروشان، واردکنندگان، صادر کنندگان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان، عمده فروشان، فروشگاه های چند قسمتی، شرکت های خدماتی و خرید دفاتر است که از کشورهای مختلفی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

 

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ 2019

نمایشگاه مجوز هنگ کنگ از 8 الی 11 ژانویه 2019 ( 17 الی 20 دی 97) در مرکز همایش و نمایشگاه های هنگ کنگ  (HKCEC)برگزار می گردد.

 

سایت نمایشگاه لوازم تحریر هنگ کنگ 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.hktdc.com