نمایشگاه TourNature آلمان، نمایشگاهی معتبر در زمینه سفر، گردشگری، تفریحی و صنعت خدمات هتلداری و سایر خدمات مربوطه می باشد که به معرفی اماکن برتر گردشگری در کل پنج قاره می پردازد. این رویداد همه ساله برگزار می گردد و در سال 2019 نیز از تاریخ های 6 تا 8 سپتامبر (15 تا 17 شهریور 87) در مرکز نمایشگاهی دوسلدورف آلمان برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این رویداد همراه باشید.

 

 

نمایشگاه سفر و گردشگری طبیعت دوسلدورف آلمان

نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف (TourNatur)، رویدادی 3 روزه است که در آن اطلاعات، تصاویر و فیلم های مستند مکان های طبیعی و بکر کشورهای مختلف (حتی مسیرهای پیاده روی در دل طبیعت) به نمایش گذاشته می شود و فرصتی بینظیر برای معرفی این اماکن به گردشگران کل دنیا می باشد.

در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 2018)، این رویداد در فضایی به مساحت 4.075 مترمربع و با حضور 284 شرکت کننده یا غرفه دار (از آلمان و 16 کشور دیگر) و همینطور 42529 بازدیدکننده (از آلمان و 18 کشور مختلف) برگزار گردید.

 

موضوعات نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان 2019

گردشگری

طبیعت گردی

پیاده روی

وسایل و تجهیزات مورد نیاز کوهنوردان

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان 2019

در این نمایشگاه که از معتبرترین رویدادهای دنیا در زمینه طبیعت گردی و پیاده روی می باشد، مراکز دولتی و خصوصی مرتبط با حوزه سفر و گردشگری بعنوان بازدیدکنندگان تخصصی محسوب می شوند. همچنین علاقه مندان به سفر نیز از بازدیدکنندگان عمومی این رویداد محسوب می شوند.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان 2019

نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف آلمان در تاریخ 15 تا 17 شهریور 98 (6 تا 8 سپتامبر 2019) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان 2019

نمایشگاه TourNatur آلمان در مرکز نمایشگاه های شهر دوسلدورف آلمان برپا می گردد.

 

سایت نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.tournatur.com