این نمایشگاه همه ساله با هدف سلامت روحی، روانی و فیزیکی و همچنین برای توسعه استانداردهای کیفی و ایمنی زیست محیطی لوازم کودکان در شهر هنگ کنگ برپا می شود. نمایشگاه محصولات کودک هنگ گنگ در تاریخ های 17 الی 20 دی 97 برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه محصولات کودک هنگ کنگ

نمایشگاه محصولات و لوازم کودک هنگ گنگ در زمینه محصولات و لوازم کودک می باشد و مکانی مناسب برای توسعه بازار این حوزه در آسیا محسوب می شود. همچنین این نمایشگاه فرصتی بی نظیر برای فروشندگان آسیایی و برندهای مطرح شده جهانی است تا با ارائه و تبلیغ محصولات خود موجب توسعه اقتصادی و گسترش ابعاد تجاری برندشان شوند.

در این نمایشگاه محصولات متنوعی شامل پوشاک، کفش و لوازم مد کودک، مبلمان و لوازم خواب کودک، محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست، غذای کودک و محصولات بهداشتی را در کنار محصولات دوران بارداری، شیردهی و نگهداری کودک را از نقاط مختلف دنیا ارائه می دهد. این نمایشگاه در سال گذشته (2018) در مساحتی حدود 16 هزار متر مربع و با حضور 460 شرکت کننده و 26 هزار بازدیدکننده برگزار شده است.

 

موضوعات نمایشگاه محصولات کودک هنگ کنگ 2019

گالری برندهای معروف

مبلمان و لوازم خواب کودک

بخش مد کودک )پوشاک، کفش و لوازم جانبی کودک(

غذای کودک و محصولات سلامتی

هدایا و سوغات کودک

اسباب بازی های آموزشی کودک

محصولات حمام و مراقبت از پوست کودک

فعالیت ها و اسباب بازی های کودک

محصولات پوشک نوزاد

محصولات شیر دادن، مراقبت و بارداری

لوازم برقی مراقبت از کودک

کالسکه و گهواره

 

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه محصولات کودک هنگ کنگ 2019

نمایشگاه محصولات و لوازم کودک هنگ کنگ در تاریخ 7 الی 10 ژانویه 2019 ( 17 الی 20 دی 97) در مرکز همایش و نمایشگاه های هنگ کنگ  (HKCEC)برگزار می گردد.

 

سایت نمایشگاه محصولات کودک هنگ کنگ 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.hktdc.com