نمایشگاه حلال مالزی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه آسیا در زمینه تجارت و مصرف کنندگان غذاهای حلال است. در سال 2018 این رویداد از تاریخ های 26 تا 30 سپتامبر (4 تا 8 مهر97) در مرکز تجارت جهانی پوترا (Putra) کوالالامپور برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه حلال مالزی

نمایشگاه حلال مالزی (Halfest)، رویدادی 5 روزه است که بستری مناسب برای شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات غذایی کشورهای اسلامی می باشد تا بتوانند با ارائه جدیدترین محصولاتشان، بازار خود را گسترش دهند.

در این نمایشگاه خریداران و واردکنندگان محصولات غذایی حلال از خرده فروشی های کوچک گرفته تا سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ در سراسر مالزی و کشورهای اسلامی، شرکت می کنند. این نمایشگاه یک فستیوال سرگرم کننده برای خانواده ها نیز می باشد چرا که در کنار ارائه محصولات غذایی، محصولاتی را جهت پرورش فکری و سبک زندگی اسلامی ارائه می دهد و خانواده ها در آن می توانند یک روز لذت بخش را تجربه کنند.

در دوره های اخیر این نمایشگاه، حدود 700 غرفه دار (شرکت)، 2000 بازدیدکننده تجاری و حدود 100000 بازدیدکننده عمومی در این نمایشگاه شرکت کردند.

 

موضوعات نمایشگاه حلال مالزی 2018

مواد غذایی و نوشیدنی های حلال

غذاهای مربوط به هتل ها، رستوران ها و کترینگ ها

غذاهای دریایی، گوشت حیوانات و پرندگان  حلال

شیرینی و شکلات

محصولات دارویی و گیاهی

فرآورده های غیر خوراکی

بسته بندی و ماشین آلات مربوط به صنایع غذایی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه حلال مالزی 2018

نمایشگاه حلال مالزی در تاریخ 4 تا 8 مهر 97 (26 تا 30 سپتامبر 2018) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه حلال مالزی 2018

نمایشگاه Halfest مالزی در مرکز تجارت جهانی پوترا کوالالامپور برپا می شود.

 

سایت نمایشگاه حلال مالزی 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.halfest.com