جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ایران، مهمترین و معتبرترین نمایشگاههای ایران در زمینه فناوری نانو می باشد که هر ساله با حضور شرکت ها و سازمان های فعال در این حوزه برگزار می گردد. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 18 تا 21 مهر 98 در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو تهران

جشنواره فناوری نانو ایران با نام "Iran Nano"، رویدادی بین المللی و تخصصی است که به مدت 4 روز برگزار می گردد. در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه های مختلف نظیر آب و محیط زیست، انرژی، مراقبت های بهداشتی، خودرو، ساخت و ساز، نساجی، نفت، کشاورزی و بسته بندی و ... نمایش داده می شود.

در ایران از سال 2011 میلادی برای استفاده بهتر و کاربردی تر از قابلیت‌های فناوری نانو، ستادی ویژه بنام "ستاد توسعه فناوری نانو" تشکیل شده است. نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو ایران در راستای تشکیل همین ستاد می باشد و در آن بستری برای شرکت ها و مراکز تحقیقی خلاق ایرانی فراهم شده است تا در محصولاتی که در قالب فناوری نانو (نانو تکنولوژی) تولید شده اند را به نمایش بگذارند.

 

 بخش های نمایشگاه فناوری نانو ایران 98

- مراکز علمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد

- نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی

- شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش شامل (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانو مواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه فناوری نانو ایران 98

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ایران، در تاریخ 18 تا 21 مهر 98 (10 تا 13 اکتبر 2018) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه فناوری نانو ایران 98

12 امین دوره نمایشگاه فناوری نانو ایران، در سالن خلیج فارس واقع در مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

 

ساعت بازدید نمایشگاه فناوری نانو ایران 98

ساعت بازدید از این نمایشگاه، از 9 صبح الی 5 عصر می باشد.

 

سایت نمایشگاه فناوری نانو ایران 98

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.festival.nano.ir