نمایشگاه تجهیزات و خدمات امنیتی استانبول، از مهمترین نمایشگاه های ایمنی و امنیت در منطقه می باشد که در 5 بخش امنیت، امنیت فناوری اطلاعات، امنیت خانه های هوشمند، ایمنی و سلامت و همچنین اطفای حریق می باشد. 23 امین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 17 تا 20 اکتبر 2019 (25 تا 28 مهر 98) در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM)  برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه سیستم های امنیتی و ایمنی استانبول ترکیه

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول (ISAF)، رویدادی 4 روزه است که در آن شرکت های فعال در حوزه ایمنی و امنیت به ارائه جدیدترین محصولات و خدماتشان می پردازند. این نمایشگاه بستری ایده آل برای ارتباط با مشتریان مختلف از سراسر جهان است.

در این نمایشگاه، شرکت های مختلف این فرصت را خواهند داشت تا با خریداران و مشتریان از کشورهای مختلف، ارتباطی مستقیم را برقرار نمایند. همچنین این نمایشگاه می تواند در ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان بالقوه، درک بازار و توسعه شبکه فروش در منطقه به شرکت های خدمات دهنده کمک کند.

هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه این است که بتواند متخصصان این حوزه را با یکدیگر هماهنگ و هم راستا کند. این رویداد همچنین فرصتی عالی برای شرکت ها جهت نمایش طیف وسیعی از محصولاتشان فراهم می کند. در واقع این نمایشگاه کمک می کند تا شرکتها انواع مختلفی از پیشنهادات در مورد محصولات را به مشتری ها ارائه دهند، مشتریان جدید را شناسایی کنند و روند فعلی بازار را رصد کنند.

در این دوره از نمایشگاه تجهیزات امنیتی استانبول، کنفرانس جدیدی با نام نیز "ISAF Summit" در کنار بخش اصلی نمایشگاه برگزار خواهد شد که در زمینه مسائل مختلف این حوزه در آینده و همچنین دغدغه های موجود مواردی را به بحثو نظرخواهی می گذارد.

در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 2018)، این رویداد در فضایی به مساحت 20000 مترمربع و با حضور 600 شرکت کننده (از 45 کشور) و 17395 بازدیدکننده (از 68 کشور مختلف) برگزار شد.

 

موضوعات نمایشگاه سیستم های امنیتی استانبول 2019

این نمایشگاه در 5 بخش اصلی برگزار می گردد که در هر کدام از این بخش ها، شرکت های مختلف به ارائه محصولاتشان می پردازند:

- امنیت (Security)

- امنیت فناوری اطلاعات (IT Security)

- خانه های هوشمند (Smart Home)

- ایمنی و سلامت (Safety&Health)

- اطفای حریق (Fire&Rescue)

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه سیستم های امنیتی استانبول 2019

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول، در تاریخ 25 تا 28 مهر 98 (17 تا 20 اکتبر 2019) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه سیستم های امنیتی استانبول 2019

23 امین دوره این نمایشگاه امنیت ISAF استانبول، در مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM) برپا می شود.

 

سایت نمایشگاه سیستم های امنیتی استانبول 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.isaffuari.com