نمایشگاه صنعت ساعت و جواهرات دبی، از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه در زمینه خرده فروشی طلا و جواهر است که هر ساله برگزار می گردد. این نمایشگاه از تاریخ های 13 تا 16 نوامبر 2019 (22 تا 25 آبان 98) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

لوگو نمایشگاه جواهرات دبی

 

نمایشگاه جواهرات دبی

نمایشگاه جواهرات دبی (VOD Dubai)، رویدادی 4 روزه است که در آن ساعت و جواهرات منحصر بفرد طراحی شده برای تجارت و خرده فروشی به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه برندهای معتبر منطقه و همینطور برندهای معتبر بین المللی، توزیع کنندگان، فروشندگان و خرده فروشان، طراحان جواهرآلات و محصولات زینتی این حوزه شرکت می کنند تا بتوانند با انوع و اقسام محصولات این حوزه آشنا شوند و ضمن ارائه و فروش محصولاتشان، ارتباطی مستقیم را با بازارهای جهانی برقرار نمایند.

محل برگزاری نمایشگاه جواهرات دبی

در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 2018)، بیش از 10.000 خریدار تجاری از 80 کشور مختلف و همینطور بیش از 500 برند معتبر از 27 کشور مختلف در این رویداد حضور داشتند.

 

محصولات نمایشگاه جواهرات دبی 2019

محصولات مختلفی در این نمایشگاه حضور دارند که عبارتند از:

جواهرات لوکس و زیبا، جواهرات طلا، جواهرات پلاتین، جواهرات نقره ای، ساعت، الماس سست، مروارید، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی برش شده و برش نشده، تجهیزات و ماشین آلات مربوط به نصب و بسته بندی و نمایش جواهرات و اشیای قیمتی و ... .

 

نمایشگاه جواهرات دبی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه جواهرات دبی 2019

نمایشگاه جواهرات دبی در تاریخ 22 تا 25 آبان 98 (13 تا 16 نوامبر 2019) برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه جواهرات دبی 2019

نمایشگاه ساعت و جواهرات دبی در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برپا می شود.

 

سایت نمایشگاه جواهرات دبی 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.jewelleryshow.com