نمایشگاه ساختمان آمل، یکی از مهمترین نمایشگاههای صنعت ساختمان در استان مازندران محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 11 تا 14 آبان 98 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه صنعت ساختمان آمل

نمايشگاه تخصصی ساختمان آمل، رویدادی 4 روزه است که از سال 1392 آغاز گردید و در آن فعالان و توليدکنندگان بخش های مختلف صنعت ساختمان، جدیدترین محصولات و خدماتشان را به نمایش می گذارند.

در این نمایشگاه که در مکانی به مساحت 2 هزار مترمربع برپا می گردد، شرکت های داخلی معتبر حضور پیدا می کنند تا ضمن رقابت با یکدیگر، با نمایندگی های محصولات خارجی نیز رقابت کنند و ضمن تلاش برای افزایش کیفیت محصولاتشان، قیمت نهایی محصولات را نیز کاهش دهند تا بتوانند رضایت مشتریان را جذب کنند. در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 96)، حدود 40 شرکت (غرفه دار) شرکت کردند و به ارائه محصولات و خدماتشان پرداختند.

این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان آمل بواسطه همکاری و حضور مستقیم "انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل" اهمیتی ویژه در بین شرکت کنندگان (غرفه داران) پیدا کرده است چرا که می توانند با ایجاد ارتباطی مستقیم و بی واسطه محصولات خود را در معرض نمایش اعضای این انجمن که از سازندگان اصلی شهر می باشند، بگذارند.

نمایشگاه صنعت ساختمان آمل

 

موضوعات نمایشگاه ساختمان آمل

- سنگ، کاشی و سرامیک

- تاسیسات (سرمایش و گرمایش)

- در و پنجره

- سقف کاذب

- دیوارپوش

- دکوراسیون داخلی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه ساختمان آمل

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل در تاریخ 11 تا 14 آبان 98 برگزار می شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه ساختمان آمل

7 امین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان آمل در مرکز نمایشگاه های تخصصی آمل به آدرس خیابان چاکسر، اندیشه 4 برپا می شود.

مرکز نمایشگاههای تخصصی آمل

 

ساعات بازدید نمایشگاه ساختمان آمل

ساعت بازدید از این نمایشگاه، از 16 عصر الی 10 شب می باشد.

 

اطلاع رسانی نمایشگاه ساختمان آمل

کانال رسمی اطلاع رسانی این نمایشگاه به آدرس زیر می باشد:

T.me/amolsakhteman