نمایشگاه در و پنجره Do-Win Tech تهران یکی از نمایشگاه های تخصصی و مهم حوزه صنعت ساختمان است که دهمین دوره آن از تاریخ های 3 الی 6 بهمن 97 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه در و پنجره تهران

نمایشگاه در و پنجره تهران (Do-Win Tech) رویدادی 4 روزه است که یکی از بهترین نمایشگاه های ایران در زمینه صنایع ساختمانی و معماری می باشد.  فعالان داخلي و خارجي متعدد از کشورهایی مانند آلمان، اسپانیا، امارات متحده عربی، ایتالیا، ترکیه، چین و هنگ کنگ در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند و جدیدترین محصولاتشان را ارائه می نمایند.

در این نمایشگاه می توانید کلکسیونی از جدیدترین انواع در و پنجرهای تزئینی دست ساز، درهای کشویی، جمع شو، لولایی و موارد مرتبط با آن و همینطور انواع پنل های کامپوزیت، انواع مختلف چارچوب ها و ماشین آلات و ابزار مرتبط با خط تولید در و پنجره، سیستم های ریخته گری، آجرهای حرارتی و پوشش پودری را مشاهده کنید.

با توجه به رشد صنعت ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان ها  از حالت سنتی به حالت مدرن، نیاز به در و پنجره های مدرن افزایش پیدا کرده است و این فضا برای فعالان این عرصه فراهم است تا از پتانسیل بازار تقاضا استفاده نمایند اما متاسفانه بیشتر این نیازها به وسیله واردات برطرف می شود و به نوعی ایران را به بازاری پر سود برای واردات در و پنجره و صنایع وابسته به آن تبدیل کرده است. بنابراین تولید محصولات با کیفیت و متنوع توسط تولید کنندگان داخلی و به نمایش گذاشتن آنها در این نمایشگاه موجب می شود که افراد متعددی این محصولات را ببینند و در صورت قابل قبول بودن، متقاضیان زیادی برای خرید به آنها سفارش دهند.

 

موضوعات نمایشگاه در و پنجره تهران 97

- انواع در و پنجره ساختمانی، صنعتی، بیمارستانی، مدارس، سرویس های بهداشتی، پاركینگی و فروشگاهی در تركیب های مختلف آهنی، آلومینیومی، كامپوزیت،pvc ، upvc، چوبی، نئوپان،MDF ،HDF، لمینت، فایبرگلاس، فرفوژه، استیل برنز، سه لایی، پروفیل، تمام شیشه و ضد آب، ضد سرقت، ضدآتش، ضد (عایق) صدا، دوجداره،‌ دكوراتیو، كركره ای

- انواع چهارچوب ، سردر و فریم در تركیب های فوق الذكر

- ماشین آلات و ابزار تولید ،‌ مونتاژ و خط تولید در و پنجره

- سیستم های تولید روباتیك و اتوماسیون صنعتی

- در های گردان و اتوماتیك

- انواع سیستم های دای كست ،‌ آنادایزینگ ، ترمال بریك ، پادركوتینگ

- انواع تجهیزات و سیستم های دربازكن اتوماتیك، كنترل از راه دور، كنترل تردد، سیستم های هوشمند وسیستم های كنترل

- انواع دربازكن های ساده و تصویری

- كركره های فروشگاهی و صنعتی دستی و اتوماتیك

- سیستم های پنوماتیك، ‌هیدرولیك، روغنی، هیدروالكتریك، مكانیكی و گازی

- انواع یراق آلات و دستگیره در و پنجره

- قفل های ساده و برقی

- سیستم ها و تجهیزات رنگ آمیزی

- مواد اولیه

- مواد شیمیایی (جلادهنده ها،‌ پاك كننده ها، ...)

- نوار و مواد مخصوص آب بندی و درزگیری

- انواع شیشه های مخصوص در و پنجره شامل دوجداره، رفلكس، رنگی، مشجر، خم، سیكوریت، ...

- گلخانه ، پارتیشن و بالكن های كاذب

- مهندسی،‌ نصب و اجرا

- صادرات و واردات محصول

- تعمیرات و خدمات پس از فروش

- طراحی و سیستم نرم افزاری

- بسته بندی و حمل و نقل

- صنایع و تجهیزات وابسته

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه در و پنجره تهران 97

نمایشگاه در و پنجره تهران از نمایشگاه های معتبر در حوزه در و پنجره می باشد و با حضور فعالان داخلي و بین المللی مختلفی برگزار می گردد. این نمایشگاه بستری مناسب جهت ارائه نوآوري ها و توليدات جدید در این عرصه می باشد و با توجه به تعداد زیاد واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباط با محصولات درو و پنجره هستند برپایی نمایشگاه تخصصی و جدا از نمایشگاه صنعت ساختمان هم برای مشارکت کنندگان و هم برای بازدید کنندگان اهمیت زیادی دارد و بسیاری از واحدهای شرکت کننده در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته فقط در این نمایشگاه حضور می یابند و در نمایشگاه های عمومی تر مانند نمایشگاه ساختمان شرکت نمی کنند.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه در و پنجره تهران 97

نمایشگاه در و پنجره (Do-Win Tech) تهران از تاریخ 3 الی 6 بهمن ماه 97 برگزار می گردد.

 

محل برگزاری نمایشگاه در و پنجره تهران 97

10 امین دوره نمایشگاه در و پنجره تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به آدرس زیر برپا می شود:

تهران، بزرگراه چمران جنوب به شمال، بعد از پل یادگار امام.