نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX رویدادی بین المللی در زمینه مبلمان اداری است و نمایشگاهی شاخص و معتبر در ایران و منطقه می باشد.  در سال 98، نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 7 دی ماه و همزمان با نمایشگاه مبلمان منزل HOFEX در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX تهران

نمایشگاه هافِکس (HOFEX) تهران، از معتبرترین و معروف ترین نمایشگاه های ایران در زمینه صنعت مبلمان است که در 2 دسته (اداری و منزل) برگزار می گردد؛ نمایشگاه مبلمان منزل و نمایشگاه مبلمان اداری.

نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری هافِکس ،(Hofex) یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه ها در حوزه مبلمان اداری در خاورمیانه به حساب می آید. این نمایشگاه که علاوه بر تولیدکنندگان ایرانی، تولیدکنندگان بین المللی را نیز دور خود جمع می کند، در طی 4 روز برگزار می گردد و در آن محصولاتی مانند مبلمان اداری، دکوراسیون اداری و سایر محصولات مربوط به این صنعت ارائه می شود. نمایشگاه مبلمان اداری تهران فرصتی مناسب برای علاقه مندان و فعالان این حوزه است تا با انواع متنوعی از مبلمان های اداری ایران و کشورهای مختلف منطقه آشنا شوند. تولید کنندگان داخلی هم می توانند با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر جذب مشتری داخل کشور، با فعالان این حوزه در خارج کشور نیز آشنا شوند و در صورت دارا بودن محصولات متنوع و با کیفیت، مشتریان خارجی پیدا کنند.

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX تهران

- فروشندگان مبلمان اداری

- مسئولین خرید شرکت های اداری بزرگ

- مدیران شرکت های اداری

- فعالان داخلی و خارجی در زمینه مبلمان

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX تهران

9 امین دوره نمایشگاه مبلمان اداری تهران (HOFEX) از تاریخ 4 الی 7 دی ماه 98 (25 الی 28 دسامبر 2019) در تهران برگزار می گردد.

 

محل برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری تهران

این دوره از نمایشگاه مبلمان اداری هافکس (HOFEX)، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.