نمایشگاه گلفود یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه صنعت غذا و آشامیدنی می باشد که هر ساله در فصل زمستان در دبی برگزار می گردد. بیست و سومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 29 بهمن لغایت 3 اسفند 96 در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه گلفود دبی امارات همراه باشید.

 

معرفی نمایشگاه گلفود دبی

شکی نیست که در بازار جهانی امروز که ارزش صنایع غذایی به بیش از 5 تریلیون دلار رسیده است، فرصت های شغلی بسیار فراوانی در این حوزه وجود دارد. اگر شغل تان با صنایع غذایی در ارتباط است و می خواهید در آن رشد کنید؛ باید زرنگ و سریع باشید و همگام با جدید ترین منابع و رقابتی ترین عرضه کنندگان قدم بردارید.

حضور در نمایشگاه گلفود Gulfood یک فرصت بسیار عالی برای پیشرفت شغلی شما در حوزه های مرتبط با صنعت غذا و آشامیدنی خواهد بود. این نمایشگاه همچنین می تواند راه ورود شما به یک کسب و کار تازه در بخش صنایع غذایی نیز باشد. تنها در نمایشگاه گلفود است که می توانید به بیش از 5000 هزار عرضه کننده محلی، منطقه ای و بین المللی از 5 قاره دنیا بطور مستقیم دسترسی داشته باشید. قیمت های جهانی در بخش صنایع غذایی هم در این نمایشگاه تنظیم می شوند. اهمیت این نمایشگاه در این حد است که خیلی از متخصصان این حوزه بر این باورند:

"اگر از نمایشگاه گلفود سال تجاری خود را شروع کنید، بدون تردید یک سال کامل و موفق تجاری را پشت سر خواهید گذاشت."

 

نمایشگاه غذا و نوشیدنی گلفود دبی ابتدا از سال 1987 به عنوان یک رویداد دو سالانه شروع به کار کرد اما بعدها تبدیل به یک رویداد سالانه شد. از زمان شروع برگزاری این نمایشگاه تا کنون، رشد زیادی در آن اتفاق افتاد و تبدیل به مکانی شد که هر ساله بیش از 120 کشور با 5000 هزار عرضه کننده مواد اولیه در آن حضور دارند تا مزه (طعم) ها، علاقه مندی و تمایلات و همچنین نوآوری هایی را به نمایش بگذارند که به آینده مصرف غذا و نوشیدنی در تمام دنیا شکل و جهت می دهد.

در بیست و دومین دوره برپایی این نمایشگاه در سال 2017، گلفود موفقیت خود به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه غذا و نوشیدنی دنیا را جشن گرفت. در آن دوره مسئولین این نمایشگاه، متخصصان F&B سرتاسر دنیا را دعوت کرد تا در یک رویداد تجاری 5 روزه در این قطب مرکزی تجارت بین المللی غذایی شرکت نمایند. آمار بازید کنندگان نمایشگاه گلفود سال گذشته بصورت زیر می باشد:

- تعداد تاجران حاضر در نمایشگاه بیش از 95.000 هزار نفر

- تعداد حاضرین بین المللی 60%

- تعداد افراد اماراتی حاضر در نمایشگاه 40%

- کشورهای دارای نماینده و کشور های تجاری حاضر در نمایشگاه بیش از 120 کشور

 

بخش های نمایشگاه گلفود دبی

- نوشیدنی ها

نوشدنی های سرد

نوشیدنی های گرم

نوشیدنی های تازه

آب

- لبنیات

شیر

ماست

کره

پنیر

- روغن و چربی

روغن زیتون

روغن نارگیل

روغن آفتابگردان

سایر روغن های گیاهی

- بهداشت، سلامت، غلات، حبوبات

محصولات ارگانیک

محصولات سلامت

محصولات حلال

محصولات صنعتی

محصولات خاص رژیمی

- گوشت و مرغ

گوشت و مرغ تغذیه شده با چمن

گوشت و مرغ تغذیه شده با ذرت

سایر

- حبوبات، دانه ها و غلات

لوبیا

برنج

دانه ها

غلات

کنسروها

سایر

- غذای جهانی

غرفه های مربوط به ملیت های مختلف همراه با آداب و رسوم غذایی ویژه خودشان

 

بازدید از نمایشگاه گلفود دبی برای چه کسانی مفید است؟

تولید کنندگان مواد غذایی

وارد کنندگان

صادر کنندگان

رستوران دارها (صاحبان رستوران)

خرده فروش ها

مقامات دولتی

برندهای تجاری

توزیع کننده ها و عمده فروش ها

آشپزها و سراشپزها

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه گلفود دبی 2018

بیست و سومین دوره نمایشگاه گلفود دبی، از تاریخ 29 بهمن الی 3 اسفند ماه 96 ( 18 الی 22 فوریه 2018) در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برگزار می گردد.

 

ساعت کار نمایشگاه گلفود دبی 2018

ساعات بازدید از این نمایشگاه، 11 صبح الی 7 بعد از ظهر می باشد. روز شروع نمایشگاه یکشنبه 18 فوریه (29 بهمن) و روز پایان نمایشگاه پنج شنبه 22 فوریه (3 اسفند) است.

 

سایت نمایشگاه گلفود دبی 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت www.gulfood.com مراجعه نمایید.