نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رويداد رسمي نمايشگاهي کشورمان در حوزه صنعت گردشگري و هتل­داري است که در تقويم سازمان جهاني گردشگري ((WTO به ثبت رسيده و مورد تأييد و توجه سازمان مذکور است. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 23 الی 26 بهمن 97 در مرکز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران

نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران (TITEبزرگترين رويداد تخصصي کشور در حوزه صنعت گردشگري مي ­باشد و هر ساله صدها شرکت، سازمان و تشکل مرتبط با صنعت گردشگري در آن شرکت می ­کنند. بعلاوه اين نمايشگاه، تنها نمايشگاه در حوزه صنعت گردشگري و هتل داري در تهران است که دارای مجوز قانوني سازمان توسعه تجارت است. 12 امین دوره اين نمايشگاه توسط شرکت بين المللي بازرگاني و نمايشگاهي تهران و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور در 10 سالن نمايشگاهي و در سطحي بالغ بر 40000 مترمربع فضاي سر پوشيده و 2000 مترمربع فضاي باز برگزار خواهد شد.

برپايي نمايشگاه بين المللي صنعت گردشگري و هتل داري ايران، فرصت منحصر به فردی را براي تمامي سازمان­ها، اتحاديه ­ها، تشکل­ها، شرکت­ها و همچنين افرادي که به نوعي در ارتباط با اين صنعت هستند، ايجاد می ­نماید تا امکان معرفي و ارائه توانمندي­ ها و امکانات خود را هم به عموم مردم و هم به موسسات و سازمانهاي مرتبط بدست آورند.

 

بخش های نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران 97

- پارک های تفریحی و آبی

- اکوتوریسم (گردشگری طبیعت)

- گردشگری سلامت

- خدمات بیمه

- موزه ها

- گردشگری زیارتی

- گردشگری ورزشی

- وزارتخانه ها و سازمان های گردشگری

- شرکت های خدمات گردشگری

- تجهیزات و ملزومات مسافرتی و اردو

- وسایل حمل و نقل مسافرتی (اتوبوس ها، مینی بوس ها، کاروان ها، ون ها و ...)

 

بازدید کنندگان نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران 97

- مدیران

- سرمایه گذاران

- فعالان

- کارمندان

- اساتید

- دانشجویان

- افراد علاقه مند به گردشگری

این نمایشگاه توسط تعداد زیادی از رسانه های جمعی از جمله: اینترنت، رسانه های جمعی، روزنامه و انتشارات ها، گاه نامه های تخصصی، بیلبوردها، پوسترها و بروشورها، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، و دعوت نامه های مستقیم تبلیغ و اطلاع رسانی می ­شود.

 

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران 97

12 امین دوره نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از تاریخ 23 الی 26 بهمن 97 (12 تا 15 فوریه 2019) در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران، کشور ایران برگزار می گردد.

 

ساعت برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران 97

ساعت بازدید این نمایشگاه از 9 صبح الی 17 عصر می باشد.