نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه تجاری در در بخش کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر در جهان می ­باشد که همه ساله در فصل زمستان برپا می گردد. امسال نیز این نمایشگاه از تاریخ 26 الی 29 ژانویه 2019 (6 الی 9 بهمن 97) در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت آلمان

 

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت آلمان

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت (Pareworld) رویدادی 4 روزه است که در آن، آخرین روندهای توسعه صنعتی و ایده های تولید محصولات در زمینه کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر ارائه می شود. این نمایشگاه مهمترین محل جمع شدن صنعت، منبع ایده ها و جایگاه سفارش خرید برای بخش عمده فروشی و خرده فروشی و همچنین برای خریداران شرکت های بزرگ است و تولید کنندگان برندهای مهم، تازه واردان در حوزه بین المللی و بسیاری دیگر در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. بازدیدکنندگان و غرفه­ داران با حضور در این نمایشگاه، ارتباطات تجاری مهمی برقرار می سازند و گروه های هدف جدیدی را کشف می­ کنند.

محل برگزاری نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت آلمان

در این نمایشگاه، تمام محصولات به دو بخش اداری و لوازم التحریر تقسیم شده ­اند که بخش اداری، لوازم اداری تجاری را پوشش می دهد و بخش لوازم التحریر مربوط به محصولات کاغذ و لوازم التحریر برای استفاده های شخصی است.

در آخرین دوره این نمایشگاه (در سال 2018)، حدود 1634 غرفه دار از 66 کشور، محصولاتشان را به نمایش گذاشتند. همچنین تعداد 33787 نفر از این رویداد تخصصی بازدید کردند که 11072 نفر از آلمان و 22715 نفر از کشورهای دیگر بودند.

تور نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت آلمان

 

موضوعات نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت 2019

1- بخش اداری

- تجهیزات دفاتر کاری:

تجهیزات دفتری و اداری، لوازم کمکی برای ارائه (presentation aids)، لوازم کمکی سازمانی، کاغذ، برگه های یادداشت، کاغذهای یادداشت، پاکت نامه، لوازم جانبی کامپیوتر، کاغذهای برچسبی و برچسب ها، تقویم، جای مداد و لوازم تحریر رومیزی، لوازم تحریر چرم

Remanexpo-:

لوازم پرینتر و لوازم جانبی، ، صنعت تولید مجدد، Remanexpo،

- نوشت افزار و لوازم نقاشی:

مداد، ماژیک، خودنویس، ماژیک شبرنگ، خودکار، خط کش، ،خودکار، خط کش شکل دار

 

2- بخش لوازم التحریر

- لوازم مدرسه:

نوشت افزارها، لوازم نقاشی، دفترچه یادداشت، برگه یادداشت، پوشه، کیف مدرسه، جامدادی

- هدایا:

کارت تبریک، تقویم تصویری، آلبوم، مجموعه های لوازم التحریر، دفترچه خاطرات، حیوانات خشک شده، اسباب بازی، کارت دانش آموزی، بازی، کتاب، کالاهای فانتزی

- بسته بندی:

کاغذ کادویی، دستمال کاغذی، طراحی برای کاغذ کادو / دستمال

- محصولات لوازم تحریر خاص:

کاغذ، چرم، لوازم جانبی، کیف، چمدان، کالاهای چرمی کوچک

- منتخب لوازم با کیفیت آسیایی:

کاغذ گران قیمت آسیایی، لوازم اداری و محصولات لوازم التحریر

- منابع بین المللی:

کاغذ، لوازم اداری و محصولات لوازم التحریر، کاردستی سرگرمی و لوازم هنری

 

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت 2019

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت از تاریخ 26 الی 29 ژانویه 2019 (6 الی 9 بهمن 97) در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برگزار می گردد.

تاریخ برگزاری نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت آلمان

 

سایت نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

paperworld.messefrankfurt.com