نمایشگاه دام و طیور ابوظبی بزرگترین نمایشگاه بین المللی در حوزه دام و طیور در خاورمیانه است. این نمایشگاه از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ بهمن 96 در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه دام و طیور ابوظبی همراه باشید.

 

معرفی نمایشگاه دام و طیور ابوظبی امارات

بیش از سه دهه است که نمایشگاه دام و طیور ابوظبی (VIV MEA) کار خود را در جهت تولید محصولات دامی آغاز کرده است و نمایشگاهی با اهمیت در این صنعت محسوب می ­شود. این نمایشگاه به تازگی، محصولات خود را گسترش داده و آن را با توجه به نیازهای روز در مورد سلامت گوشت، انطباق داده است.

نمایشگاه دام و طیور ابوظبی تمام بخش های زنجیره تولید گوشت، از علوفه تا گوشت را در بر می گیرد. نمایشگاه تخصصی «از علوفه تا غذا» برای صنایع مرغداری، آبزی پروری و تولید لبنیات در خاورمیانه و مناطق آفریقایی تنظیم شده است. غرفه داران بین المللی و ملی این نمایشگاه، راهکارها و نوآوری های خود را در زنجیره «از علوفه تا غذا» ارائه می ­دهند. تولید علوفه دام و پردازش مجدد گوشت از جدیدترین بخش هایی است که به محصولات نمایشگاه اضافه شده است. شرکت های تولید و پردازش (پردازش مجدد) گوشت، فرآیندهای تولید خود را با توجه به نیازهای مردم، بهبود داده ­اند و نهادهای بین المللی کیفیت مواد غذایی، استاندارهایی برای تضمین کیفیت و قابلیت ردیابی امن، وضع کرده ­اند.

نمایشگاه دام و طیور ابوظبی جایگاهی ایده آل، برای تولید کنندگان فرآورده های دامی خواهد بود تا ضمانت و کیفیتی که مصرف کنندگان خواستار آن هستند را ارائه دهند و ارتباطی مستقیم با بازارهای بین المللی برقرار نمایند.

 

موضوعات نمایشگاه دام و طیور ابوظبی 2018

- بهداشت و تغذیه دام

- ذبح، حمل و نقل و پردازش

- پرورش دام، کشاورزی و تهیه مکان

- تکنولوژی محصول و علوفه

- تکنولوژی گوشت

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه دام و طیور ابوظبی 2018

نمایشگاه دام و طیور ابوظبی از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ بهمن ۹۶ (5 تا 7 فوریه 2018) در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.

 

ساعات بازدید از نمایشگاه دام و طیور ابوظبی 2018

  ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر می ­باشد.

 

سایت نمایشگاه دام و طیور ابوظبی 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت www.vivmea.nl مراجعه نمایید.