نمایشگاه ساختمان بائوتک آلمان یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت ساختمان می باشد که هر دو سال یکبار برگزار می­ شود. نوزدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 29 بهمن الی 2 اسفند 98 در شهر برلین برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه ساختمان بائوتک برلین آلمان

نمایشگاه ساختمان برلین آلمان (Bautec) مکانی برای ملاقات فعالان صنعت ساختمان (انبوه سازان و پیمانکاران، مهندسان عمران و معماری) و فعالان حوزه املاک و فروش و همچنین مسئولان و تصمیم گیران می باشد. این نمایشگاه یک بستر تجاری مناسب می باشد که در آن تولیدکنندگان فعال و بازدیدکنندگان علاقه مند و حرفه ای گرد هم جمع می شوند. از نوآوری های قابل ارائه در این نمایشگاه می توان، به جدیدترین تکنیک ها، ترکیبات و نرم افزارهای کاربردی در حوزه ساخت و ساز، اشاره کرد.

در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان آینده صنعت ساختمان و معماری را به نوعی مشاهده می ­نمایند. نمایش های خاص، گردهمایی های متنوع، کنفرانس ها و کنگره های ویژه در نمایشگاه ساختمان برلین، این نمایشگاه را به مهمترین پایگاه اطلاعاتی و قابل اتکا در اروپا و حتی دنیا تبدیل کرده است.

یکی از بخش های جدید نمایشگاه که در دوره های اخیر اضافه شده است، GRÜNBAU می باشد که تمرکز آن بر طراحی، ساخت و نگهداری فضای باز است. موضوعات اصلی این بخش شامل بهسازی و احیای مناطق مسکونی و نوسازی زمین های بازی و امکانات تفریحی است.

در دوره پیشین این نمایشگاه (سال 2018)، حدود 37 هزار نفر بازدید کننده حضور داشته اند و 52 غرفه دار از 22 کشور مختلف، آخرین محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

 

محصولات و خدمات نمایشگاه ساختمان برلین

امکانات فضای باز، شیمی ساختمان و حفاظت از سطح، ابزار و ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات و سیستم ها، مصالح ساختمانی، سیستم های ایمنی در برابر آتش سوزی، سقف سازی، ساخت نما، پنجره ها، درب ها و دروازه ها، ساخت و ساز / سیستم پیش ساخته ساختمانی، باغبانی و محوطه سازی، سیستم های فنی ساختمان / سیستم های دسترسی بالا، تکنولوژی گرمایش، ساخت تخته و الوار، منابع تجدید پذیر، تغییر شکل فضای داخلی / ساخت دیوارهای پیش ساخته، سیستم ها و تجهیزات بهداشتی ، سیستم های تهویه مطبوع و تهویه، مهندسی زیرزمینی، نرم افزار، سازمان ها و موسسات.

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه ساختمان برلین

بازدیدکنندگان اصلی این نمایشگاه، سازندگان و انبوه سازان، معماران، برنامه ریزان و مهندسان، خرده فروشان، معامله گران ماهر، صاحبان املاک، شرکت های ساختمانی، صاحبان خانه و آپارتمان، هر شخص یا مجموعه ای که به نوعی در عرصه ساخت و ساز فعالیت می کند، می باشند.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه ساختمان برلین

نوزدهمین دوره نمایشگاه ساختمان برلین از تاریخ 29 بهمن الی 2 اسفند 98 (18 تا 21 فوریه 2020) در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد.

دوره های بعدی این نمایشگاه در تاریخ های زیر برگزار می گردد:

-بیستمین دوره: 22 تا 25 فوریه 2022

- بیست و یکمین دوره: 20 تا 23 فوریه 2024

 

سایت نمایشگاه ساختمان برلین

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.bautec.com