نمایشگاه ایندکس دبی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه دکوراسیون داخلی در منطقه است که در آن محصولات طراحی و دکوراسیون داخلی عرضه می گردد. در سال 2019 نیز، این نمایشگاه از تاریخ های 17 تا 19 سپتامبر (26 الی 28 شهریور 98) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

 

 

نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی ایندکس (INDEX) دبی از سال 1990 آغاز شد و در طی این مدت به بزرگترین نمایشگاه در زمینه های مرتبط با طراحی و دکوراسیون داخلی در خاورمیانه و حتی شمال آفریقا تبدیل شده است. در نمایشگاه ایندکس معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران، فعالان و متخصصان عرصه طراحی و دکوراسیون داخلی با بازارهای جدید و بروز ترین محصولات این حوزه آشنا می شوند. این نمایشگاه بستری بسیار مناسب برای برقراری ارتباط با فعالان حوزه دکوراسیون داخلی نیز می باشد.

نمایشگاه Index دبی همه ساله در اوایل فصل بهار و با حضور تعداد زیادی از فعالان حوزه طراحی معماری و دکوراسیون داخلی برگزار می گردد. این نمایشگاه، برترین متخصصین و معتبرترین شرکت های جهان در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی را جمع می کند و محصولات و خدمات آنها را به نمایش می گذارد .در این نمایشگاه، متخصصان حوزه طراحی علاوه بر اینکه می توانند با همکارانشان از سایر کشورها ارتباط برقرار نمایند، می توانند از محصولات و نوآوری ها و جدیدترین محصولات بازار نیز مطلع شوند.

گروه برگزار کننده این نمایشگاه نیز در اجرای آن بسیار با برنامه و هدفمند عمل می کند و سعی می کند هر ساله با بررسی های دقیق این بازار سعی در برپایی جدیدترین بخش های حوزه دکوراسیون و طراحی را نماید. این گروه یک شعار جالب در این زمینه دارد و آن اینستکه:

"هیچ دو نمایشگاه ایندکس (Index) شبیه بهم نیست!"

در سال گذشته (سال 2018)، 790 غرفه دار از کشورهای مختلف، بیش از 50000 بازدید کننده و حدود 76 کشور مختلف (بعنوان بازدیدکننده یا غرفه دار) در نمایشگاه ایندکس دبی شرکت کردند و این نشان از اهمیت بسیار بالای این رویداد است.

 

موضوعات نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی در 6 بخش اصلی برگزار می گردد که شرکت های مختلف بین المللی، جدیدترین محصولاتشان را در هر یک از این بخش ها ارائه می دهند.

- طراحی معماری و دکوراسیون داخلی

- لوازم خانگی و جانبی

- کابینت، کمد و انبار

- مبلمان و اثاثیه

- نورپردازی و تکنولوژی های مربوطه

- تخت خواب و رو تختی

 

بخش های ویژه نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

در کنار بخش اصلی نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی دبی که ارائه محصولات توسط غرفه داران و شرکت های مختلف است، بخش های ویژه ای نیز برگزار می گردد که موجب اهمیت این نمایشگاه می شود. این بخش ها عبارتند از: بخش گفت گو و بحث پیرامون مسائل مهم و جدید طراحی و دکوراسیون داخلی (که در قالب کنفرانس آموزشی چند روزه با حضور معروف ترین چهره های علمی دنیا برگزار می گردد)، بخش جایزه Media (که توسط داوران ویژه به طرح های خلاقانه و نوآورانه اهدا می گردد) و بخش گالری های هنری (که آثار هنری در زمینه مجسمه سازی، عکاسی و ... به نمایش گذاشته می شود).

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

این نمایشگاه یکی از بهترین نمایشگاه های دکوراسیون داخلی می باشد و شرکت در آن برای معماران، طراحان داخلی، سازندگان، خریداران، فروشندگان و خرده فروشان محصولات مرتبط، مدیران پروژه و مدیران ارشد و همینطور دانشجویان و علاقه مندان به حوزه دکوراسیون داخلی بسیار مفید می باشد.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی از تاریخ 26 الی 28 شهریور 98 ( 17 الی 19 سپتامبر 2019) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد.

 

محل برگزاری نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

نمایشگاه ایندکس در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برپا می شود.

 

ساعت بازدید نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت 10 صبح الی 18 عصر می باشد.

 

سایت نمایشگاه دکوراسیون داخلی ایندکس دبی 2019

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.indexexhibition.com