نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی یکی از برترین نمایشگاه های حوزه گل و گیاه در چین می باشد که هر ساله برپا می شود و طیف گسترده ای از انواع گل و گیاه را به مشتاقان این حوزه نمایش می دهد. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 26 الی 28 اسفند 98 در شهر گوانگجو چین برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه گل و گیاه چین همراه باشید.

 

نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی چین

در نمایشگاه گل و باغبانی چین (CFTF)، پیشرفته ترین تکنولوژی های مرتبط با این حوزه ارائه می شود و شرکت ها متعددی در آن به رقابت می پردازند. در این نمایشگاه، انواع گل ها و گیاهان همراه با روشهای کشت و نگهداری آنها ارائه می شود. همچنین محصولاتی همچون گلدان، مواد و تجهیزات باغبانی، گل های مخصوص لوازم آرایشی نیز به نمایش گذاشته می شود.

بواسطه حضور شرکت های معتبر جهانی در زمینه گل و گیاه، بازدید از این نمایشگاه می تواند برای فعالان این حوزه، موجب جذب مشتری بیشتر و گسترش بازار خارجی گردد.

در دوره قبلی (سال 2019)، بیش از 38000 بازدید کننده از حدود 60 کشور مختلف نظیر هلند، آمریکا، فرانسه، هند، سریلانکا، مالزی، کره، ژاپن، روسیه و ... در این نمایشگاه شرکت کردند.

 

موضوعات نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی چین

گل رز، گل لاله، گل داودی، بنفشه، گل داوودی آفریقایی، گرگنیا، لیلی، گل کلم، عامریلیس 

 - ارکیده، دافادلی، پوینستی، سنبلطیف، انوروریوم، گل صد تومانی، گیاهی علفی، گلابی آناناس، گیاهان شاداب، هیدروپونیک؛ گیاهان گلدانی و بونسای کوچک.

- لوازم گلخانه: گل خشک، گل مصنوعی، دکوراسیون گل، گیاه تزئینی

- گلدان، گیاه مصنوعی، طراحی گل، دکوراسیون خانه

- ابزار باغبانی، ماشین آلات باغ، امکانات آبیاری، گل و فن آوری و تجهیزات حفاظت، آفت کش ها، کود، خاک های ذغال سنگ و غیره؛

- لوازم باغ: خانه چوبی، محصولات پلاستیکی چوب،  سنگریزه، مجسمه سازی، حصار، مبلمان در فضای باز،میز و صندلی باغ  ، سطل زباله، قفسه گل، لوازم باغبانی، و غیره.

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی چین

- تولید کنندگان گل و گیاه

- خریداران و فروشندگان گل و گیاه

- مهندسین کشاورزی

- باغداران

- کشاورزان

- تجار حوزه گل و گیاه

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی چین

12 امین دوره نمایشگاه گل و گیاه چین از تاریخ های 26 الی 28 اسفند 98 (16 الی 18 مارچ 2020) در مرکز نمایشگاه های بین المللی گوانجو چین برگزار می گردد.

 

سایت نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی چین

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.flowerexpochina.com