نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ، بزرگترین نمایشگاه جواهرات در جهان به شمار می رود. این نمایشگاه از تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اسفند ۹۶ در شهر هنگ کنگ برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ همراه باشید. 

 

نمایشگاه جواهرآلات هنگ کنگ

نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ بعنوان بزرگترین نمایشگاه جواهرات جهان، هر ساله به ارائه جدیدترین محصولات، خدمات و آخرین اطلاعات صنعت طلا و جواهر می پردازد. این نمایشگاه ارائه دهنده انواع محصولات طلا و جواهر از قبیل: جواهرات عتیقه، ساعت های مارک دار، ساعت های مچی و دیواری، جواهرات زیبا، جواهرات آماده، جواهرات یشم، زیور آلات، محصولات بسته بندی جواهرات، ابزار و تجهیزات جواهر و جواهرات نقره می باشد. هم­چنین در این رویداد سمینارهایی برای کارشناسان برگزار می گردد و آخرین روندها، تکنیک ها و طرح های بازاریابی جدید به شرکت کنندگان ارائه می ­شود.

برگزاری هم­زمان این نمایشگاه با نمایشگاه الماس، جواهر و مروارید هنگ کنگ، موجب شده این رویداد به بزرگترین بازار جواهرات جهان تبدیل شود.

 

موضوعات نمایشگاه جواهرآلات هنگ کنگ 2018

جواهرات عتیقه

ساعت های مارک دار

ساعت های مچی و دیواری

جواهرات زیبا

جواهرات آماده

جواهرات سنگ یشم

زیور آلات

محصولات بسته بندی جواهرات

ابزار و تجهیزات جواهر

جواهرات نقره ای

اتحادیه های صنفی، خدمات و انتشارات تجاری

 

شرایط شرکت در نمایشگاه جواهرآلات هنگ کنگ 2018

بازدیدکنندگان تجاری (بالاتر از ١٨ سال) قادر به شرکت در نمایشگاه هستند. به دلایل امنیتی، خریدارانی که در طول نمایشگاه یا قبل از آن ثبت نام کرده اند، باید پاسپورت و یا کارت شناسایی هنگ کنگ خود را به مسئول ثبت نام ارائه دهند تا مهر اعتباری زده شود و ثبت شود. از ورود بازدید کنندگانی که مهر نمایشگاه نداشته باشند ممانعت به عمل می ­آید.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه جواهرآلات هنگ کنگ 2018

نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ از تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اسفند ۹۶ (1 تا 5 مارس 2018) در شهر هنگ کنگ برگزار می گردد.

 

سایت نمایشگاه جواهرآلات هنگ کنگ 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.hktdc.com