نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین، بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در قاره آسیا محسوب می گردد که هر ساله دو مرتبه (در فصل بهار و پاییز) برگزار می گردد. در سال 2018 نیز، هفتاد و نهمین و هشتادمین دوره این نمایشگاه به ترتیب در شهرها شانگهای و شنزن برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه CMEF چین همراه باشید.

 

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF) بعنوان بزرگترین نمایشگاه آسیا و منطقه، رویدادی مهم در زمینه تجهیزات پزشکی محسوب می گردد. این نمایشگاه که اولین بار در سال ١٩٧٩میلادی آغاز بکار نمود، سالانه دو مرتبه در فصل های بهار (در شهر شانگهای) و پاییز (در شهر شنزن) و همزمان با نمایشگاه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی چین برگزار می شود.

اهمیت نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین از آنجایی بیشتر می شود که بازار پزشکی چین بعنوان دومین بازار بزرگ دنیا در این حوزه و هزینه های واردات چندین میلیارد دلاری، بازاری بسیار مهم و تاثیرگذار در جهان به حساب می آید.

در این نمایشگاه، طیف گسترده ای از محصولات مختلف حوزه های تصویربرداری پزشکی، تشخیص آزمایشگاهی، تجهیزات الکترونیکی، بینایی سنجی، کمک های اولیه، پرستاری توانبخشی، فناوری اطلاعات پزشکی و خدمات برون سپاری ارائه می گردد.

 

محصولات نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین 2018

- دستگاه های تصویربرداری پزشکی

- تجهیزات پزشکی الکترونیکی

- دستگاه های جراحی و درمان اورژانسی

- تجهیزات آزمایشگاهی و تست های پزشکی

- دستگاه های بینایی سنجی

- تجهیزات بیمارستانی، دستگاه های تشخیصی و پرستاری

- تجهیزات مکانیکی اتاق عمل و دستگاه های درمانی

- طراحی و ساخت پزشکی

- آمبولانس ها و وسایل نقلیه پزشکی

- ارتباطات و فناوری اطلاعات، سایر خدمات

 

بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین 2018

- پزشکان

- فعالان (فروشندگان و توزیع کنندگان) محصولات تجهیزات پزشکی

- مسئولین خرید بیمارستان ها و مراکز درمانی

- تکنسین ها

- موسسات تحقیقاتی

- آزمایشگاه های پزشکی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین 2018

فصل بهار: هفتاد و نهمین دوره نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین از تاریخ 22 الی 25 فروردین 97 (11 تا 14 آوریل 2018) در شهر شانگهای چین برگزار می شود.

فصل پاییز: هشتادمین دوره نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین از تاریخ 7 الی 10 آبان 97 (29 اکتبر تا 1 نوامبر 2018) در شهر شنزن چین برگزار می شود.

 

سایت نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.cmef.com.cn