نمایشگاه متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان، رویدادی بین المللی است که دهمین دوره آن در تاریخ های 16 الی 19 مرداد 97 در مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه اصفهان همراه باشید.

 

نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان

این نمایشگاه بین المللی با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه محصولات مرتبط با حوزه متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته برپا می گردد و تاکنون 9 دوره آن برگزار گردیده است.

در دوره قبلی این نمایشگاه (سال 95)، 93 غرفه دار از استان‌ های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، مازندران و آذربایجان شرقی و یک غرفه دار خارجی از کشور هندوستان در این رویداد تخصصی حضور یافتند. شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان، هلدینگ توکا فولاد، آتیه فولاد نقش جهان، صنایع ریخته گری سپاهان فولاد آتشگاه، شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری، فولاد امیرکبیر کاشان، شرکت صنایع ریخته گری اصفهان، مهندسی بین المللی فولاد تکنیک، صنایع الکترواپتیک صا ایران و فولادین ذوب آمل (فذا) از معروف ترین غرفه داران دوره قبلی این نمایشگاه بودند.

 

موضوعات نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان 97

در این نمایشگاه شرکت های محتلف در زمینه‌ تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه خانه‌های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل دهی فلزات، معادن و انجمن‌ها، نشریات و مراکز علمی مرتبط حضور دارند.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان 97

نمایشگاه بین المللی متالوژی و ریخته گری اصفهان از تاریخ 16 الی 19 مرداد ماه 97 برگزار می گردد.

 

محل برگزاری نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان 97

10 امین دوره این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان برپا می گردد.

 

ساعت بازدید نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان 97

ساعات بازدید از این نمایشگاه، از ساعت 15 الی 22 می باشد.

 

سایت نمایشگاه متالوژی و ریخته گری اصفهان 97

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.rastak-expo.com