نمایشگاه گلفود یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه صنعت غذا و آشامیدنی می باشد که هر ساله در فصل زمستان در دبی برگزار می گردد. در سال 2019 نیز، بیست و چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 17 الی 21 فوریه (28 بهمن لغایت 2 اسفند 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه گلفود دبی امارات همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه عرب هلث دبی یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه تجهیزات پزشکی در دنیا می باشد که از سال 1975 میلادی، هر ساله برگزار می گردد. چهل و سومین دوره این نمایشگاه در سال 2019، در تاریخ های 28 الی 31 ژانویه (8 الی 11 بهمن ماه 97) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه ساختمان بیگ 5 دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه ساختمان در خاورمیانه می باشد که هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد. در سال 2018 نیز این نمایشگاه در تاریخ های 26 الی 29 نوامبر (5 الی 8 آذر 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه بیگ فایو دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه جیتکس دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه می باشد که هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می کند. در سال 2018 نیز این نمایشگاه در تاریخ های 14 الی 18 اکتبر (22 الی 26 مهر 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه gitex دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه اوقات فراغت دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه محصولات سرگرمی، ورزش و استراحتگاه می باشد  که هر ساله در دبی برگزار می گردد. در سال 2018 نیز این نمایشگاه در تاریخ های 16 الی 18 سپتامبر (25 الی 27 شهریور 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Leisure دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بزرگترین نمایشگاه در زمینه محصولات زیبایی و بهداشتی در منطقه به شمار می رود. این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 20 اردیبهشت 97 در شهر دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Beautyworld دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی، بزرگترین رویداد فرودگاهی در دنیا می باشد که در زمینه خدمات فرودگاهی و صنایع مرتبط با حمل و نقل هوایی فعالیت می کند و هر ساله برگزار می گردد. در سال 2018 نیز 18 امین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 7 الی 9 می (17 الی 19 اردیبهشت 97) در مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Airport Show دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه تفریح و سرگرمی دبی، بزرگترین نمایشگاه حوزه محصولات صنعت سرگرمی و اوقات فراغت جهان (در خارج از آمریکا) می باشد  که هر ساله در دبی برگزار می گردد. در سال 2018 نیز 24 امین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 9 الی 11 آوریل (20 الی 22 فروردین 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Deal دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه جیتکس شاپر دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فروش محصولات الکترونیک و دیجیتال در منطقه خاورمیانه می باشد که هر ساله دو بار در فصول بهار و پاییز برگزار می گردد. در سال 2018 نیز نمایشگاه بهاره جیتکس شاپر دبی در تاریخ های 3 الی 7 آوریل (14 الی 18 فروردین 97) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه gitex shopper دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه سخت افزار و ابزارآلات دبی تنها نمایشگاه تخصصی در زمینه ابزارآلات، سخت افزار و ماشین آلات در منطقه است که هر ساله برپا می شود. این نمایشگاه از تاریخ 13 الی 15 فروردین 97 در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه و کنفرانس بیماری های گوش و حلق و بینی دبی (ME-OTO) یکی از بهترین محل ها برای گردهمایی پزشکان گوش و حلق و بینی در خاورمیانه است. در سال 2018، این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 14 فروردین 97 در سالن کنفرانس هتل لِمِردین برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه بیگ هِوی (Big Heavy) یکی از تخصصی ترین نمایشگاه های حوزه ساخت و ساز است که از تاریخ 6 الی 9 فروردین 97 در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه ایندکس دبی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه دکوراسیون داخلی در منطقه است که در آن محصولات طراحی و دکوراسیون داخلی عرضه می گردد. در سال 2018 نیز، این نمایشگاه در تاریخ های 6 الی 9 فروردین 97 برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه دکوراسیون داخلی INDEX همراه باشید.

دبی
امارات