نمایشگاه نوشت افزار دبی، بزرگترین نمایشگاه بین المللی در زمینه لوازم التحریر، کاغذ و تجهیزات اداری در خاورمیانه می باشد. هشتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ ۸ الی ۱2 اسفند 96 در مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه نوشت افزار دبی امارات همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه گلفود یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه صنعت غذا و آشامیدنی می باشد که هر ساله در فصل زمستان در دبی برگزار می گردد. بیست و سومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 29 بهمن لغایت 3 اسفند 96 در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه گلفود دبی امارات همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه عروس دبی یکی از مهم­ترین نمایشگاه­ها در زمینه عروسی و سبک زندگی در خاورمیانه است. این نمایشگاه از تاریخ 7 تا 10 فوریه 2018 (۱۸ الی ۲۱ بهمن 96) در دبی  امارات برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه عروس دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی بزرگترین و برجسته ترین رویداد دندانپزشکی در خاورمیانه، شمال آفریقا و منطقه جنوب آسیا محسوب می شود. این نمایشگاه از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ بهمن ۹۶ در شهر دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه دندانپزشکی دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی یکی از بزرگترین رویدادها در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در زمینه سلامتی زنان است. این نمایشگاه از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۹۶ در شهر دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه زنان و زایمان دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی برجسته ­ترین نمایشگاه جهان در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی است. این نمایشگاه از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ بهمن 96 در شهر دبی امارات برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه عرب هلث دبی یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه تجهیزات پزشکی در دنیا می باشد که از سال 1975 میلادی، هر ساله برگزار می گردد. چهل و دومین دوره این نمایشگاه در سال 2018، در تاریخ های 29 ژانویه الی 1 فوریه (9 الی 12 بهمن ماه 96) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی همراه باشید.

دبی
امارات

این نمایشگاه، رویدادی ویژه در زمینه فضای داخلی هواپیماها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن‌ها می باشد. در تاریخ  ۳ تا ۴ بهمن ۹۶ هشتمین دوره این نمایشگاه در شهر دبی برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی همراه باشید.

دبی
امارات

این نمایشگاه، یکی از بزرگترین رویدادها در صنعت ایمنی و امنیت محسوب می­ شود و هر ساله با حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا برگزار می گردد. بیستمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 1 الی 3 بهمن 96 (21 الی 23 ژانویه 2018) در شهر دبی و در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال دبی همه ساله غرفه داران و بازدید کنندگان مختلف از سراسر امارات متحده عربی، مصر، لبنان، ایران، عراق، هند، پاکستان، شرق آفریقا و سایر کشورهای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) را در فضایی ایده آل گرد هم جمع می کند. بیست و یکمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 14 الی 16 ژانویه 2018 (24 الی 26 دی 96) در دبی امارات برگزار می گردد.  با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی و تصویرسازی دیجیتال دبی همراه باشید.

دبی
امارات

جشنواره خرید دبی یا Dubai Shopping Festival (DSF)، یکی از بزرگترین و معروف ترین جشنواره های خرید در جهان است که هر ساله در شهر دبی برگزار می گردد. امسال نیز جشنواره خرید زمستانی دبی در تاریخ 5 دی الی 8 بهمن ماه 96 برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی جشنواره خرید دبی همراه باشید.

دبی
امارات