این نمایشگاه، بزرگترین نمایشگاه تجاری در آسیا است و با شرکت در آن می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و فرصت های جدید تجاری را برای خود ایجاد نمایید.  در تاریخ های 18 الی 20 دی ماه 97، هفدهمین دوره این نمایشگاه برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه دومین نمایشگاه بزرگ جهان و مهمترین رویداد آسیا در صنعت اسباب بازی است و در تاریخ 17 الی 20 دی ماه 97 در شهر هنگ کنگ برگزار می‌ گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه یکی از معروف ترین نمایشگاه های حوزه لوازم التحریر است و حضور پرشور بازدید کنندگان نیز نشان دهنده اهمیت آن در بازار جهانی می باشد. نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ در تاریخ 17 الی 20 دی 97 در مرکز نمایشگاه های هنگ کنگ برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه همه ساله با هدف سلامت روحی، روانی و فیزیکی و همچنین برای توسعه استانداردهای کیفی و ایمنی زیست محیطی لوازم کودکان در شهر هنگ کنگ برپا می شود. نمایشگاه محصولات کودک هنگ گنگ در تاریخ های 17 الی 20 دی 97 برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ