نمایشگاه اتومکانیکا آلمان، برترین و معتبرترین نمایشگاه دنیا در زمینه صنعت خودرو می باشد که هر 2 سال یکبار برپا می شود. در سال 2020 نیز بیست و ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 8 تا 12 سپتامبر (18 تا 22 شهریور 99) در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت آلمان برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این رویداد همراه باشید.

فرانکفورت
آلمان

نمایشگاه مدیکا آلمان، معتبرترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در دنیا می باشد که هر ساله در شهر دوسلدورف برگزار می گردد. در سال 2019 نیز این نمایشگاه در تاریخ های 18 الی 21 نوامبر (27 الی 30 آبان 98) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آلمان همراه باشید.

دوسلدورف
آلمان

نمایشگاه TourNature آلمان، نمایشگاهی معتبر در زمینه سفر، گردشگری، تفریحی و صنعت خدمات هتلداری و سایر خدمات مربوطه می باشد که به معرفی اماکن برتر گردشگری در کل پنج قاره می پردازد. این رویداد همه ساله برگزار می گردد و در سال 2019 نیز از تاریخ های 6 تا 8 سپتامبر (15 تا 17 شهریور 87) در مرکز نمایشگاهی دوسلدورف آلمان برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این رویداد همراه باشید.

دوسلدورف
آلمان

نمایشگاه گِیمزکام (Gamescom) آلمان، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بازی های تعاملی (اینتراکتیو) و سرگرمی در جهان است که هر ساله در شهر کلن برگزار می گردد. در سال 2019 این نمایشگاه از تاریخ های 21 تا 24 آگوست (30 مرداد تا 2 شهریور 98) در مرکز نمایشگاهی کلن آلمان برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

کلن
آلمان