نمایشگاه صنعت آزمایشگاهی چین، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه چین در حوزه آزمایشگاه پزشکی می باشد  که هر 2 سال یکبار برگزار می گردد. نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 31 اکتبر تا 2 نوامبر 2018 (9 تا 11 آبان 97) در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شانگهای چین (SNIEC) برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

شانگهای
چین

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین، بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در قاره آسیا محسوب می گردد که هر ساله دو مرتبه (در فصل بهار و پاییز) برگزار می گردد. در سال 2018 نیز، هفتاد و نهمین و هشتادمین دوره این نمایشگاه به ترتیب در شهرها شانگهای و شنزن برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه CMEF چین همراه باشید.

شنزن
چین

نمایشگاه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی چین، یکی از تخصصی ترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در چین محسوب می گردد که هر ساله دو مرتبه (در فصل بهار و پاییز) برگزار می گردد. در سال 2018 نیز، بیست و ششمین و بیست و هفتمین دوره این نمایشگاه به ترتیب در شهرها شانگهای و شنزن برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه ICMD چین همراه باشید.

شنزن
چین

نمایشگاه چاپ چین، از معتبرترین نمایشگاه های چین در زمینه صنعت چاپ محسوب می باشد که هر دو سال یکبار برگزار می گردد. ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 24 تا 28 اکتبر 2018 (2 تا 6 آبان 97) در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شانگهای چین (SNIEC) برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

شانگهای
چین

نمایشگاه صادرات و واردات چین یا نمایشگاه گوانجو چین، بزرگترین نمایشگاه تجاری چین می باشد که هر ساله دو مرتبه (در فصل بهار و پاییز) و در سه فاز مختلف برگزار می گردد. در سال 2018 نیز، صد و بیست و سومین دوره این نمایشگاه برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Canton Fair چین همراه باشید.

گوانجو
چین

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEH)، یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه های چین در زمینه تجهیزات پزشکی محسوب می شود که هر ساله 2 بار به ترتیب در شهرهای شانگهای و پکن برگزار می گردد. بیست و سومین دوره این نمایشگاه که دوره دوم این نمایشگاه در سال 2018 نیز محسوب می گردد، از تاریخ های 27 تا 29 سپتامبر ( 5 تا 7 مهر 97) در مرکز نمایشگاه بین المللی پکن چین (CIEC) برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

پکن
چین

نمایشگاه حیوانات خانگی چین، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه آسیا در زمینه حیوانات خانگی و آکواریومی به حساب می آید که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. بیست و دومین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 27 تا 30 سپتامبر 2018 (تاریخ  5 تا 8 مهر 97) در مرکز نمایشگاهی صادرات و واردات چین (Canton Fair) برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

گوانجو
چین

نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان چین بزرگترین و برترین نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات نجاری در آسیا می باشد. در سال 2018 این رویداد از تاریخ های 10 تا 13 سپتامبر ( 19 تا 22 شهریور 97) در مرکز همایش ها و نمایشگاه های NECC شانگهای چین برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

شانگهای
چین

نمایشگاه هاسفِیر (Hosfair) گوانگجو یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی در حوزه صنعت هتلداری می باشد که هر ساله برگزار می گردد. در سال 2018 نیز شانزدهمین دوره این رویداد از تاریخ های 7 تا 9 سپتامبر ( 16 تا 18 شهریور 97) در مرکز نمایشگاهی صادرات و واردات چین (کانتون فر) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

گوانجو
چین

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی پکن معتبرترین نمایشگاه چین در بخش صنعت فرودگاهی می باشد که بطور ویژه در زمینه تجهیزات، فناوری و خدمات فرودگاهی فعالیت می کند. این رویداد هر ساله برگزار می شود و در سال 2018 نیز هشتمین دوره این نمایشگاه، از تاریخ های 5 تا 7 سپتامبر ( 14 تا 16 شهریور 97) در مرکز نمایشگاه بین المللی چین (CIEC) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

پکن
چین

نمایشگاه intertextile چین، از معتبرترین نمایشگاه های آسیا در حوزه منسوجات خانگی و لوازم جانبی می باشد که همه ساله با حضور تعداد زیادی از فعالان این حوزه برگزار می گردد. در سال 2018، این نمایشگاه از تاریخ های 27 تا 30 آگوست (5 تا 8 شهریور97) در مرکز همایش ها و نمایشگاه های NECC شانگهای چین برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

شانگهای
چین

نمایشگاه Pet Fair رویدادی ویژه در زمینه حیوانات خانگی می باشد که یکی از معروفترین نمایشگاه های دنیا در این حوزه نیز محسوب می گردد. در سال 2018، بیست و یکمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 22 تا 26 آگوست (31 مرداد تا 4 شهریور 97) در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شانگهای چین (SNIEC) برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

شانگهای
چین