نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال دبی همه ساله غرفه داران و بازدید کنندگان مختلف از سراسر امارات متحده عربی، مصر، لبنان، ایران، عراق، هند، پاکستان، شرق آفریقا و سایر کشورهای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) را در فضایی پرشور، دور هم جمع می کند. بیست و دومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 13 الی 15 ژانویه 2019 (23 الی 25 دی 97) در دبی امارات برگزار می گردد.  با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

دبی
امارات

این نمایشگاه یک رویداد بین المللی در حوزه صنعت کشاورزی می باشد که در آن آخرین دستاوردهای این حوزه به نمایش در می آید. سومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 21 الی 24 دی 97 در مرکز بین المللی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX رویدادی بین المللی در زمینه مبلمان اداری است و نمایشگاهی شاخص و معتبر در ایران و منطقه می باشد.  در سال 97، هشتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 21 الی 24 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه میدکس (MIDEX) یکی از معتبرترین نمایشگاه ها در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد که هر ساله با حضور شرکت ها و فعالان این صنعت در محیطی تخصصی و تجاری برگزار می گردد. نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 21 الی 24 دی 97 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاهCBME  ترکیه بزرگترین و مهمترین نمایشگاه‌ در زمینه ی کودک، نوزاد و مادر در ترکیه است که همه ساله در این کشور برگزار می شود و شرکت کنندگان بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. سی و ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 19 تا 22 دی 97 در استانبول برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت رویدادی بین المللی و معتبر است که جزو بزرگترین نمایشگاههای این حوزه در دنیا محسوب می گردد و همه ساله با حضور فعالان و شرکت های معتبر داخلی و خارجی از سراسر دنیا برپا می گردد. این نمایشگاه از تاریخ های 8 تا 11 ژانویه 2019 (18 الی 21 دی 97) در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.   معرفی نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) رویدادی 4 روزه است که مهمترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری در حوزه نساجی و پارچه می باشد و بهترین مکان برای نمایش طرح های جدید و با کیفیت که متناسب با معیارهای جهانی منسوجات می باشند، بشمار می آید. این نمایشگاه جدیدترین منسوجات خانگی را به نمایش می گذارد و تمام نمونه کارهای موجود در صنعت منسوجات خانگی از سراسر جهان را پوشش می دهد. این نمایشگاه با برگزاری کنفرانس و کارگاه های آموزشی، غرفه داران و بازدیدکنندگان را مورد هدف قرار می دهد و همچنین بهترین فرصت برای شرکت در رقابت بازار بین المللی این صنعت می باشد. در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 2018) بیش از 7000 بازدیدکننده تجاری از 135 کشور مختلف و همینطور حدود 3000 شرکت کننده در این نمایشگاه تجاری مهم حضور داشتند.   موضوعات نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت 2019 1- حوزه بین المللی منسوجات خانگی دیوار: کاغذ دیواری، دیوار پوش ، لوازم جانبی کاغذ دیواری، رنگ، لعاب، تزیینات دیواری پنجره: پارچه تزئینی، پرده، لوازم جانبی پرده لوازم داخلی: پارچه های مبلمان، چرم مبلمان، بالش تزئینی، چرم مصنوعی کف: فرش، موکت، کفپوش، فرش های پادری سیستم های آفتابگیر و دکو: سیستم آفتابگیر داخلی، سیستم آفتابگیر خارجی، میله پرده و ریل های کشویی برای پرده چشم انداز آسیا: قسمت ویژه آسیا - لوازم داخلی، پنجره، آفتاب، کف، دیوار انتخاب آسیایی: تامین کنندگان با کیفیت آسیایی - پنجره، لوازم داخلی، آفتاب، کف، دیوار احساس آسیایی: غرفه های سرمایه گذاری مشترک آسیا - پنجره، لوازم داخلی، آفتاب، کف، دیوار   2- حوزه بین المللی منسوجات لوازم خانگی میز: منسوجات ویژه آشپزخانه و میز، تزیینات میز، رومیزی حمام: لوازم جانبی و منسوجات حمام تختخواب: ملحفه تخت، ملحفه، روانداز، بالش های تزیینی، تشک چشم انداز آسیایی: قسمت ویژه آسیا - حمام، تخت خواب، میز انتخاب آسیایی تامین کنندگان با کیفیت آسیایی - حمام، تخت خواب،میز احساس آسیایی: غرفه های سرمایه گذاری مشترک آسیا حمام ،تخت خواب، میز     3- حوزه خدمات چند جانبه پرینت دیجیتال: ماشینهای چاپ دیجیتال، نرم افزار چاپ دیجیتال، لوازم جانبی چاپ دیجیتال طراحی: استودیوی طراحی، جوهر افشان، CAD/CAM تکنیک ها: فناوری خانه رسانه: نشریات تخصصی، مجلات   تاریخ برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت 2019 نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت در تاریخ 8 الی 11 ژانویه (18 الی 21 دی ماه 97) برگزار می گردد.   محل برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت 2019 نمایشگاه منسوجات Heimtextil آلمان در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برپا می شود.   سایت نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت 2019 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید: www.heimtextil.com    

فرانکفورت
آلمان

این نمایشگاه، بزرگترین نمایشگاه تجاری در آسیا است و با شرکت در آن می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و فرصت های جدید تجاری را برای خود ایجاد نمایید.  در تاریخ های 18 الی 20 دی ماه 97، هفدهمین دوره این نمایشگاه برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه دومین نمایشگاه بزرگ جهان و مهمترین رویداد آسیا در صنعت اسباب بازی است و در تاریخ 17 الی 20 دی ماه 97 در شهر هنگ کنگ برگزار می‌ گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه یکی از معروف ترین نمایشگاه های حوزه لوازم التحریر است و حضور پرشور بازدید کنندگان نیز نشان دهنده اهمیت آن در بازار جهانی می باشد. نمایشگاه لوازم التحریر هنگ کنگ در تاریخ 17 الی 20 دی 97 در مرکز نمایشگاه های هنگ کنگ برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

این نمایشگاه همه ساله با هدف سلامت روحی، روانی و فیزیکی و همچنین برای توسعه استانداردهای کیفی و ایمنی زیست محیطی لوازم کودکان در شهر هنگ کنگ برپا می شود. نمایشگاه محصولات کودک هنگ گنگ در تاریخ های 17 الی 20 دی 97 برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

هنگ کنگ
هنگ کنگ

نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران رویدادی بین المللی و معتبر در حوزه نمایشگاه های حمل و نقل و ترافیک می باشد که هر ساله با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی و فعالان این حوزه برگزار می گردد. شانزدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 12 الی 15 دی 97 در مرکز نمایشگاه ‌های دائمی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی (Advertising and Marketing) تهران از نمایشگاه های معتبر این حوزه در ایران است که هر ساله به منظور تبلیغات و آشنایی بیشتر با تکنیک های بازاریابی و فروش برگزار می گردد. پانزدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 12 الی 15 دی 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

  نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران(IranLab) ، از جمله معتبرترین نمایشگاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی می باشد و هر ساله برگزار می گردد. ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 3 الی 6 دی 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

این نمایشگاه از معتبرترین نمایشگاه های حوزه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی است که هر ساله برگزار می گردد. چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 3 الی 6 دی ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران همراه باشید.

تهران
ایران