این نمایشگاه یک رویداد بین المللی در حوزه صنعت کشاورزی می باشد که در آن آخرین دستاوردهای این حوزه به نمایش در می آید. چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 27 دی 98 در مرکز بین المللی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه میدکس (MIDEX) یکی از معتبرترین نمایشگاه ها در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد که هر ساله با حضور شرکت ها و فعالان این صنعت در محیطی تخصصی و تجاری برگزار می گردد. دهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 27 دی 98 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال دبی همه ساله غرفه داران و بازدید کنندگان مختلف از سراسر امارات متحده عربی، مصر، لبنان، ایران، عراق، هند، پاکستان، شرق آفریقا و سایر کشورهای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) را در فضایی پرشور، دور هم جمع می کند. بیست و دومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 14 ژانویه 2020 (22 الی 24 دی 98) در دبی امارات برگزار می گردد.  با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

دبی
امارات

جشنواره فیلم لندن (London Film Festival) بزرگترین و مهمترین رویداد در صنعت سینما در بریتانیا است و به عنوان مکانی برای نمایش برترین و خلاقانه‌ترین آثار سینمای دنیا بشمار می‌آید. 17 امین دوره این جشنواره از تاریخ 20 الی 29 دی 98 (10 تا 19 ژانویه 2020) در شهر لندن برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این جشنواره همراه باشید.

لندن
انگلستان

نمایشگاهCBME  ترکیه بزرگترین و مهمترین نمایشگاه‌ در زمینه ی کودک، نوزاد و مادر در ترکیه است که همه ساله در این کشور برگزار می شود و شرکت کنندگان بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. سی و هشتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 18 تا 21 دی 98 در استانبول برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت رویدادی بین المللی و معتبر است که جزو بزرگترین نمایشگاههای این حوزه در دنیا محسوب می گردد و همه ساله با حضور فعالان و شرکت های معتبر داخلی و خارجی از سراسر دنیا برپا می گردد. این نمایشگاه از تاریخ های 7 تا 10 ژانویه 2020 (17 الی 20 دی 98) در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.   معرفی نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت (Heimtextil) رویدادی 4 روزه است که مهمترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری در حوزه نساجی و پارچه می باشد و بهترین مکان برای نمایش طرح های جدید و با کیفیت که متناسب با معیارهای جهانی منسوجات می باشند، بشمار می آید. این نمایشگاه جدیدترین منسوجات خانگی را به نمایش می گذارد و تمام نمونه کارهای موجود در صنعت منسوجات خانگی از سراسر جهان را پوشش می دهد. این نمایشگاه با برگزاری کنفرانس و کارگاه های آموزشی، غرفه داران و بازدیدکنندگان را مورد هدف قرار می دهد و همچنین بهترین فرصت برای شرکت در رقابت بازار بین المللی این صنعت می باشد. در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال 2019) بیش از 7000 بازدیدکننده تجاری از 135 کشور مختلف و همینطور حدود 3000 شرکت کننده در این نمایشگاه تجاری مهم حضور داشتند.   موضوعات نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت 1- حوزه بین المللی منسوجات خانگی دیوار: کاغذ دیواری، دیوار پوش ، لوازم جانبی کاغذ دیواری، رنگ، لعاب، تزیینات دیواری پنجره: پارچه تزئینی، پرده، لوازم جانبی پرده لوازم داخلی: پارچه های مبلمان، چرم مبلمان، بالش تزئینی، چرم مصنوعی کف: فرش، موکت، کفپوش، فرش های پادری سیستم های آفتابگیر و دکو: سیستم آفتابگیر داخلی، سیستم آفتابگیر خارجی، میله پرده و ریل های کشویی برای پرده چشم انداز آسیا: قسمت ویژه آسیا - لوازم داخلی، پنجره، آفتاب، کف، دیوار انتخاب آسیایی: تامین کنندگان با کیفیت آسیایی - پنجره، لوازم داخلی، آفتاب، کف، دیوار احساس آسیایی: غرفه های سرمایه گذاری مشترک آسیا - پنجره، لوازم داخلی، آفتاب، کف، دیوار   2- حوزه بین المللی منسوجات لوازم خانگی میز: منسوجات ویژه آشپزخانه و میز، تزیینات میز، رومیزی حمام: لوازم جانبی و منسوجات حمام تختخواب: ملحفه تخت، ملحفه، روانداز، بالش های تزیینی، تشک چشم انداز آسیایی: قسمت ویژه آسیا - حمام، تخت خواب، میز انتخاب آسیایی تامین کنندگان با کیفیت آسیایی - حمام، تخت خواب،میز احساس آسیایی: غرفه های سرمایه گذاری مشترک آسیا حمام ،تخت خواب، میز     3- حوزه خدمات چند جانبه پرینت دیجیتال: ماشینهای چاپ دیجیتال، نرم افزار چاپ دیجیتال، لوازم جانبی چاپ دیجیتال طراحی: استودیوی طراحی، جوهر افشان، CAD/CAM تکنیک ها: فناوری خانه رسانه: نشریات تخصصی، مجلات   تاریخ برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت در تاریخ 7 الی 10 ژانویه (17 الی 20 دی 98) برگزار می گردد.   محل برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت نمایشگاه منسوجات Heimtextil آلمان در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برپا می شود.   سایت نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به سایت زیر مراجعه نمایید: www.heimtextil.com      

فرانکفورت
آلمان

این نمایشگاه، بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در این عرصه می باشد که به صورت سالانه و با حضور شرکت های فعال داخلی و خارجی برگزار می شود. امسال و در تاریخ های 14 الی 17 دی ماه نیز، 27 امین دوره این نمایشگاه برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی تهران همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه مبلمان منزل HOFEX نمایشگاهی تخصصی در زمینه مبلمان منزل است که دارای جایگاهی ویژه در صنعت مبلمان ایران و منطقه می باشد. در سال 98، بیست و نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 7 دی ماه و همزمان با نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX رویدادی بین المللی در زمینه مبلمان اداری است و نمایشگاهی شاخص و معتبر در ایران و منطقه می باشد.  در سال 98، نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 7 دی ماه و همزمان با نمایشگاه مبلمان منزل HOFEX در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران