نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی سنگاپور از مهمترین و پیشرفته ترین نمایشگاه های دندانپزشکی در منطقه می باشد که هر دو سال یکبار برگزار می گردد. در سال 2020 نیز 11 امین دوره این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 26 آوریل (5 الی 7 اردیبهشت 99) در مرکز همایش های بین المللی سانتک سنگاپور برگزار می گردد.  با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

سنگاپور
سنگاپور

نمایشگاه تبلیغات اروپا یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه های اروپا در زمینه تبلیغات غیر چاپی و بصری می باشد که هر ساله در آلمان برگزار می گردد. در سال 2019 نیز هفتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 14 الی 17 می (24 الی 27 اردیبهشت 98) برپا می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

مونیخ
آلمان

نمایشگاه بیوتی مالزی یکی از معروفترین  نمایشگاه های زیبایی و آرایشی در آسیا است که هر ساله در کوالالامپور برگزار می گردد. در سال 2019، این نمایشگاه در تاریخ های 12 الی 15 می (22 الی 25 اردیبهشت 98) در مرکز همایش های کوالالامپور برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه مالزی همراه باشید.

کوالالامپور
مالزی

  نمایشگاه زیبایی بانکوک، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه زیبایی و آرایشی در جنوب شرقی آسیا می باشد که هر ساله برگزار می گردد. در سال 2019، این نمایشگاه در تاریخ های 2 الی 4 می (12 الی 14 اردیبهشت 98) در مرکز تجارت و نمایشگاه های بین المللی بانکوک برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

بانکوک
تایلند

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی، بزرگترین رویداد فرودگاهی در دنیا می باشد که در زمینه خدمات فرودگاهی و صنایع مرتبط با حمل و نقل هوایی فعالیت می کند و هر ساله برگزار می گردد. در سال 2019 نیز 19 امین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 29 آوریل الی 1 می (9 الی 11 اردیبهشت 98) در مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Airport Show دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه کیف و کفش ازمیر، رویدادی ویژه در صنعت مد ترکیه است و جدیدترین و بروزترین مدل های کیف و کفش را به نمایش می گذارد. در سال 2019 نیز چهل و سومین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 24 تا 26 آوریل (4 الی 6 اردیبهشت 98) در مرکز نمایشگاهی ازمیر برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه Shoexpo  ازمیرهمراه باشید.

ازمیر
ترکیه

نمایشگاه ایران بیوتی و کلین یکی از مهمترین و پرطرفدارترین نمایشگاه های حوزه مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی در منطقه است که بیست و ششمین دوره آن در تاریخ های 2 الی 5 اردیبهشت 98 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه تهران همراه باشید. 

تهران
ایران

نمایشگاه تولید برق چین، رویدادی تخصصی در زمینه صنعت برق می باشد که هر ساله در شهر شانگهای برگزار می گردد. در سال 2019 نیز 18 امین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 21 الی 22 آوریل (1 الی 2 اردیبهشت 98) در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شانگهای چین (SNIEC) برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه چین همراه باشید.

شانگهای
چین