نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، تجهیزات، اتصالات و ابزار آلات صنایع چوب، مبلمان پالپ (خمیر کاغذ) و کاغذ از معتبرترین و مهمترین نمایشگاه های روسیه در زمینه صنعت چوب و همچنین ماشین آلات صنعتی محسوب می شود که هر دو سال یکبار برگزار می شود. هجدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 19 تا 22 اکتبر 2020 (27 تا 30 مهر 99) در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

مسکو
روسیه

نمایشگاه سیستم های امنیتی اِسِن، یکی از معتبرترین نمایشگاه های دنیا در زمینه سیستم های امنیتی و فناوری های پیشگیری از آتش سوزی می باشد که هر دو سال یکبار با حضور شرکت های بزرگ و مطرح این حوزه برگزار می گردد. در سال 2020 نیز این نمایشگاه از تاریخ های 22 تا 25 سپتامبر (1 تا 4 مهر 99) در مرکز نمایشگاهی اسن آلمان برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

اسن
آلمان

نمایشگاه تجهیزات و خدمات امنیتی استانبول، از مهمترین نمایشگاه های ایمنی و امنیت در منطقه می باشد که در 5 بخش امنیت، امنیت فناوری اطلاعات، امنیت خانه های هوشمند، ایمنی و سلامت و همچنین اطفای حریق می باشد. 23 امین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 17 تا 20 اکتبر 2019 (25 تا 28 مهر 98) در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM)  برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول، مهمترین و برترین نمایشگاه صنعت مبلمان در ترکیه است که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. بیست و دومین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 12 تا 16 اکتبر 2019 (20 تا 24 مهر 98) در مرکز نمایشگاهی تویاپ (Tuyap) استانبول برپا می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ایران، مهمترین و معتبرترین نمایشگاههای ایران در زمینه فناوری نانو می باشد که هر ساله با حضور شرکت ها و سازمان های فعال در این حوزه برگزار می گردد. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 18 تا 21 مهر 98 در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، از مهمترین و بزرگترین رویدادهای صنعتی در ایران محسوب می شود که همه ساله با حضور فعالان داخلی و خارجی این حوزه برگزار می گردد. نوزدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 18 تا 21 مهر 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه HSE تهران بزرگترین نمایشگاه تجاری صنایع مرتبط در ایران است. پنجمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 21 مهر 1398 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران

نمایشگاه AgroProdMash مسکو، معتبرترین و مهمترین نمایشگاه روسیه در زمینه صنایع غذایی می باشد که تمام مراحل فرآوری مواد خام کشاورزی، تولید و فروش غذا در آن به نمایش گذاشته می شود. بیست و چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 7 تا 11 اکتبر 2019 (15 تا 19 مهر 98) در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

مسکو
روسیه

نمایشگاه جیتکس دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه می باشد که هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می کند. سی و نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ های 6 الی 9 اکتبر 2019 (14 الی 17 مهر 98) در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. با لست ایونت در معرفی نمایشگاه gitex دبی همراه باشید.

دبی
امارات

نمایشگاه تاسیسات استانبول یکی از نمایشگاه های معتبر در زمینه صنایع تاسیساتی محسوب می شود و در آن مجموعه ای کامل از تمام محصولات و بخش­های مختلف این صنعت ارائه می گردد. این نمایشگاه از تاریخ 2 تا 5 اکتبر 2019 (10 تا 13 مهر 98) در استانبول ترکیه برگزار می گردد. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEH)، یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه های چین در زمینه تجهیزات پزشکی محسوب می شود که هر ساله 2 بار به ترتیب در شهرهای شانگهای و پکن برگزار می گردد. بیست و ششمین دوره این نمایشگاه که دوره دوم این نمایشگاه در سال 2019 نیز محسوب می گردد، از تاریخ های 26 تا 28 سپتامبر (4 تا 6 مهر 98) در مرکز نمایشگاه بین المللی پکن چین (CIEC) برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

پکن
چین

نمایشگاه صنایع غذایی WorldFood مسکو، یکی از معتبرترین و معروف ترین نمایشگاه های حوزه صنایع غذایی است که سابقه بسیار زیادی نیز دارد. بیست و هشتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 24 تا 27 سپتامبر 2019 (02 تا 05 مهر 1398) در مرکز نمایشگاهی کُرُکوس (Crocus) مسکو برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

مسکو
روسیه

نمایشگاه خدمات ساختمانی قطر (Big5 Qatar)، نمایشگاهی مهم در حوزه صنعت ساختمان است که دارای جایگاه خوبی در منطقه است. در سال 2019 نیز این نمایشگاه از تاریخ های 23 تا 25 سپتامبر (1 تا 3 مهر 98) در مرکز همایش ها و نمایشگاهی دوحه (DECC) برگزار می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

دوحه
قطر

نمایشگاه ایران پلاست، بزرگترین و مهمترین نمایشگاه خاورمیانه در زمینه صنعت پلاستیک به شمار می آید که هر ساله برگزار می گردد. سیزدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 31 شهریور تا 3 مهر 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

تهران
ایران