نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی استانبول، نمایشگاهی معتبر در صنعت لوازم آرایشی است که در آن محصولات و خدمات در بخش های لوازم آرایشی، مراقبت شخصی و منزل و همچنین خدمات بسته بندی محصولات مربوط به این زمینه به نمایش گذاشته می شود. چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 7 تا 9 نوامبر 2018 (16 تا 18 آبان 97) در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM)  برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه زیبایی باکو، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه آذربایجان در زمینه صنعت زیبایی محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برپا می گردد. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 1 تا 3 نوامبر 2018 (10 تا 12 آبان 97) در مرکز نمایشگاهی باکو آذربایجان برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

باکو
آذربایجان

  نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی Cosmex، یکی از نمایشگاه های معتبر تایلند در زمینه تولید، بسته بندی و خدمات لوازم آرایشی و بهداشتی است که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. در سال 2018 این نمایشگاه از تاریخ های 30 اکتبر تا 1 نوامبر (8 تا 10 آبان 97) در مرکز تجارت و نمایشگاههای بین المللی بانکوک (BITEC) برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

بانکوک
تایلند