نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول یکی از برترین و با اعتبارترین نمایشگاه ها در زمینه زیبایی، مو و لوازم آرایشی در دنیا است که هر ساله برگزار می گردد. در سال 2019 نیز 15 امین دوره این نمایشگاه از تاریخ 20 الی 22 جون (30 خرداد الی 1 تیر 98) در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه

نمایشگاه بیوتی مالزی یکی از معروفترین  نمایشگاه های زیبایی و آرایشی در آسیا است که هر ساله در کوالالامپور برگزار می گردد. در سال 2019، این نمایشگاه در تاریخ های 12 الی 15 می (22 الی 25 اردیبهشت 98) در مرکز همایش های کوالالامپور برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه مالزی همراه باشید.

کوالالامپور
مالزی

  نمایشگاه زیبایی بانکوک، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه زیبایی و آرایشی در جنوب شرقی آسیا می باشد که هر ساله برگزار می گردد. در سال 2019، این نمایشگاه در تاریخ های 2 الی 4 می (12 الی 14 اردیبهشت 98) در مرکز تجارت و نمایشگاه های بین المللی بانکوک برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

بانکوک
تایلند

نمایشگاه ایران بیوتی و کلین یکی از مهمترین و پرطرفدارترین نمایشگاه های حوزه مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی در منطقه است که بیست و ششمین دوره آن در تاریخ های 2 الی 5 اردیبهشت 98 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه تهران همراه باشید. 

تهران
ایران