نمایشگاه زیبایی باکو، مهمترین و معتبرترین نمایشگاه آذربایجان در زمینه صنعت زیبایی محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برپا می گردد. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 6 تا 7 نوامبر 2019 (15 تا 16 آبان 98) در هتل جی دابلیو آبشرون باکو آذربایجان برگزار می گردد. با لست ایونت در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

باکو
آذربایجان

  نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی Cosmex، یکی از نمایشگاه های معتبر تایلند در زمینه تولید، بسته بندی و خدمات لوازم آرایشی و بهداشتی است که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد. در سال 2019 این نمایشگاه از تاریخ های 5 تا 7 نوامبر (14 تا 16 آبان 98) در مرکز تجارت و نمایشگاههای بین المللی بانکوک (BITEC) برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

بانکوک
تایلند

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی استانبول، نمایشگاهی معتبر در صنعت لوازم آرایشی است که در آن محصولات و خدمات در بخش های لوازم آرایشی، مراقبت شخصی و منزل و همچنین خدمات بسته بندی محصولات مربوط به این زمینه به نمایش گذاشته می شود. چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 24 تا 26 اکتبر 2019 (2 تا 4 آبان 98) در مرکز نمایشگاهی استانبول(EXPO)  برگزار می شود. با  لست ایونت  در معرفی این نمایشگاه همراه باشید.

استانبول
ترکیه